Autorskie stoiska targowe

Atrakcyjna ekspozycja wymaga odpowiedniego dopasowania konfiguracji. Stoiska targowe autorskie powstają w oparciu o indywidualny projekt i wyróżniają się spośród standardowych typów zabudowy targowej. Smart Design Expo tworzy unikatowe realizacje, dopasowane do oferty swoich Klientów, ich potrzeb i oczekiwań.


Stoiska targowe autorskie w kreatywnym ujęciu

Wizytówką firmy Smart Design Expo jest kreatywność. Naszym Klientom oferujemy nowoczesną, wysokiej jakości przestrzeń targową, która nie tylko eksponuje produkty i usługi firmy, ale też inspiruje, motywuje i pobudza emocje. Stoiska targowe autorskie tworzone są ze starannie dobranych materiałów i nawiązują do aktualnych trendów w marketingu wystawienniczym. Smart Design Expo troszczy się o każdy detal, który wpływa na percepcję odbiorców. Oryginalna konstrukcja, atrakcyjna kompozycja kolorów, digitalizacja oraz niebanalny pomysł to cechy rozpoznawcze znanej w całej Europie marki. Smart Design Expo projektuje stoiska targowe autorskie od 12 lat, ciesząc się dużym uznaniem wśród rodzimych przedsiębiorców i międzynarodowych Klientów. Oferujemy udaną współpracę, duże zaangażowanie całego zespołu oraz kreatywną realizację.


Stoiska targowe autorskie – nieograniczone możliwości aranżacji

Sukces podczas wydarzeń targowych oznacza nawiązanie obiecujących relacji biznesowych i pozyskanie nowych Klientów. Aby go osiągnąć, trzeba skutecznie przyciągnąć uwagę i nawiązać więź z odbiorcami. Stoiska targowe autorskie pozwalają na sensualne doświadczanie marek. To coś więcej, niż standardowa ekspozycja produktów. Poprzez muzykę, zapach, dotyk i dźwięk, aranżacja oddziałuje na uczestników targów, zachęcając ich do interakcji i zapadając w pamięć. W swoich realizacjach Smart Design Expo wykorzystuje nowoczesną technologię. Stoiska targowe autorskie z ekranami diodowymi, content video czy VR stanowią dla uczestników targów niemałą atrakcję. Jest to silne narzędzie, które można wykorzystać do rozwoju marki oraz budowania jej wartości na rynku.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę