Autorskie stoiska targowe

Atrakcyjna ekspozycja wymaga odpowiedniego dopasowania konfiguracji. Stoiska targowe autorskie powstają w oparciu o indywidualny projekt i wyróżniają się spośród standardowych typów zabudowy targowej. Smart Design Expo tworzy unikatowe realizacje, dopasowane do oferty swoich Klientów, ich potrzeb i oczekiwań.
DSC3760 1


Stoiska targowe autorskie w kreatywnym ujęciu

Wizytówką firmy Smart Design Expo jest kreatywność. Naszym Klientom oferujemy nowoczesną, wysokiej jakości przestrzeń targową, która nie tylko eksponuje produkty i usługi firmy, ale też inspiruje, motywuje i pobudza emocje. Stoiska targowe autorskie tworzone są ze starannie dobranych materiałów i nawiązują do aktualnych trendów w marketingu wystawienniczym. Smart Design Expo troszczy się o każdy detal, który wpływa na percepcję odbiorców. Oryginalna konstrukcja, atrakcyjna kompozycja kolorów, digitalizacja oraz niebanalny pomysł to cechy rozpoznawcze znanej w całej Europie marki. Smart Design Expo projektuje stoiska targowe autorskie od 12 lat, ciesząc się dużym uznaniem wśród rodzimych przedsiębiorców i międzynarodowych Klientów. Oferujemy udaną współpracę, duże zaangażowanie całego zespołu oraz kreatywną realizację.
PKP Nikon 6 kopia


Stoiska targowe autorskie – nieograniczone możliwości aranżacji

Sukces podczas wydarzeń targowych oznacza nawiązanie obiecujących relacji biznesowych i pozyskanie nowych Klientów. Aby go osiągnąć, trzeba skutecznie przyciągnąć uwagę i nawiązać więź z odbiorcami. Stoiska targowe autorskie pozwalają na sensualne doświadczanie marek. To coś więcej, niż standardowa ekspozycja produktów. Poprzez muzykę, zapach, dotyk i dźwięk, aranżacja oddziałuje na uczestników targów, zachęcając ich do interakcji i zapadając w pamięć. W swoich realizacjach Smart Design Expo wykorzystuje nowoczesną technologię. Stoiska targowe autorskie z ekranami diodowymi, content video czy VR stanowią dla uczestników targów niemałą atrakcję. Jest to silne narzędzie, które można wykorzystać do rozwoju marki oraz budowania jej wartości na rynku.
Wyznacz trasę