Stoiska targowe w Dusseldorfie

Międzynarodowe targi w Dusseldorfie to imprezy branżowe organizowane na światowym poziomie, skupiające najbardziej prestiżowe firmy z określonych dziedzin. Każdego roku w Dusseldorfie odbywa się ponad 50 targów, w tym najbardziej znane Międzynarodowe Targi Rur, Międzynarodowe Targi Kabli i Drutu oraz Międzynarodowe Targi Odlewnictwa. Świetna lokalizacja na terenie Niemiec oznacza dobry dojazd z różnych państw europejskich, ponadto nowoczesna infrastruktura hal targowych tworzą wyjątkowo odpowiednie warunki do prezentacji firm i nawiązywania biznesowych kontaktów.
natpet1


Stoiska targowe – Dusseldorf

Uczestnictwo w Międzynarodowych Targach w Dusseldorfie to duży prestiż dla firmy, okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług szerokiemu gronu odbiorców. Targi w Dusseldorfie cieszą się ogromnym zainteresowaniem Gości z całego świata. Do Dusseldorfu przybywają ludzie z ponad 150 krajów na świecie. Odpowiednia prezentacja na targach to często „być” albo „nie być” dla firmy, dlatego tak ważny jest dobry projekt stoiska. Zwracając się do nas, mogą być Państwo pewni, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik – dopracowane w szczegółach i spójne z filozofią firmy. Naszą rolą jest stworzenie takiego stoiska targowego, które będzie przekazywać ideę firmy, w pozytywny sposób przyciągając uwagę odbiorców. Dobre stoisko targowe musi się wyróżniać, przyciągać uwagę Gości, szczególnie na tak rozbudowanych targach, jakimi są Międzynarodowe Targi w Dusseldorfie. Niezależnie od wynajętej przestrzeni targowej – bez względu na ilość miejsca – tworzy projekty najwyższej klasy, które są spójne, ciekawe i intrygujące. Inspirujemy się najlepszymi realizacjami z zakresu architektury tymczasowej. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami, co pozwala nam stworzyć przestrzenie przyjemne i przejrzyste, z wykorzystaniem najnowszych technologii.
DSC03828


Nowoczesne stoisko targowe w Dusseldorfie

Dobre stoisko targowe musi w interesujący sposób przekazywać idee firmy. Musi wyróżniać się i przyciągać uwagę Gości. Projektując przestrzeń targowego stoiska tworzymy mikroklimat, który sprzyja nawiązywaniu kontaktom i rozmowom o szeroki, światowym zasięgu. Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio oraz do bezpośredniego kontaktu z nami!
Wyznacz trasę