Stoisko targowe ISH

Szukasz firmy zajmującej się projektowaniem nietuzinkowych stoisk targowych? Od prawie 15 lat kreujemy oryginalne wnętrza komercyjne i prywatne, a także showroomy i tymczasową architekturę. Posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu samodzielnie realizujemy zlecenia od początku do końca. Współpracując z nami, możesz liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie podczas współpracy. Jednym ze stoisk, które otrzymało srebrną nagrodę A’design Award, jest projekt stoiska Marmite na targach ISH. Zapraszamy Cię do zapoznania się z tą wyjątkową realizacją.
radaway 4DD 2020 1 scaled


Stoisko targowe ISH – jak przyciągniesz uwagę?

Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie i odpowiednio dopasowujemy projekty do wymagań i oczekiwań klientów. Wszystkich wystawców biorących udział w targach ISH zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Współpracę rozpoczniemy od przeprowadzenia z Tobą dokładnego wywiadu – opowiesz nam o swoich preferencjach, upodobaniach i potrzebach. Następnie przygotujemy projekt. Czas oczekiwania na wizualizację to ok. 2 tygodnie. Dlaczego tyle to zajmuje? Otóż przez ten czas szukamy inspiracji, sprawdzamy warunki techniczne zabudowy na hali i tworzymy spójną wizję. Następnie przedstawimy Ci wizualizację, abyś mógł ją zaakceptować lub zgłosić ewentualne poprawki. Jeśli projekt będzie Ci odpowiadał, przechodzimy do produkcji i realizacji.
marmite1


Stoisko na targach ISH – wyróżnij się w tłumie

Oryginalne, przyciągające wzrok stoiska targowe to możliwość dodatkowego rozgłosu dla Twojej marki przy okazji wystawiania się na targach. Wiemy, jak zaprojektować stoisko tak, aby nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. W swoich realizacjach stawiamy na innowacyjność i oryginalność. Szukamy inspiracji, lecz nigdy nie kopiujemy powstałych już wizualizacji. Ponadto dokładnie słuchamy pomysłów klienta i zawsze bierzemy je pod uwagę podczas kreowania stanowisk. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy wkładają w swoją pracę całe serca. Dodatkowo na bieżąco śledzimy panujące trendy, dzięki czemu nasze projekty są nowoczesne. Zatem, jeśli chcesz pokazać wyjątkowość swojej marki na targach ISH, sięgnij po telefon i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów. A jeśli chcesz zobaczyć przygotowane przez nas projekty, zapraszamy na Instagram, Facebooka lub Behance.
Wyznacz trasę