Stoiska targowe w Nicei

Dobrze zaprojektowane stoisko wzbudza emocje, pozostając w pamięci klientów na dłużej. Zespół Smart Design Expo dobrze o tym wie. Z pasji do projektowania i dobrego designu tworzymy oryginalne wizje zabudowy targowej, prezentowane na targach na całym świecie. 12-letnie doświadczenie w tworzeniu architektury tymczasowej pozwala firmie na zgodne z najnowszymi trendami realizacje, które jednocześnie wyróżnią się spośród innych stoisk na targach w Nicei.
IMG 2840


Unikatowe stoiska targowe w Nicei

Smart Design Expo to aranżacje zgodne z najnowszymi trendami oraz funkcjonalność. Imponujące efekty świetlne, nieszablonowe połączenia kolorów, modne materiały, niestandardowe tworzywa i złudzenia optyczne – to właśnie wykorzystanie różnorodnych środków buduje niesamowitą atmosferę, dzięki której stoisko targowe w Nicei zapadnie klientom w pamięci na długo. Kreatywne podejście do projektowania zespołu Smart Design Expo pozwala na stworzenie niebanalnej zabudowy wystawienniczej nawet na niewielkiej powierzchni. Dobrze przemyślana, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że niezależnie od wielkości stoiska targowego, możliwa jest wygodna komunikacja z kontrahentami i klientami.
IMG 1691


Targi w Nicei – stoisko dobrze zaprojektowane

Pracownicy Smart Design Expo to eksperci w zakresie sztuki wystawienniczej. W swoich aranżacjach firma wykorzystuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne środki wyrazu. Systemy dźwiękowe, zapachy, video marketing, kioski multimedialne, ekrany diodowe – wszystko, aby zbudować niepowtarzalną, zapadającą w pamięć atmosferę stoiska, które zrobi wrażenie na targach w Nicei. Efektem pracy zespołu złożonego z projektantów, inżynierów, grafików, stolarzy, elektryków i innych fachowców jest zawsze kompletna realizacja, prezentująca w efektowny sposób wartości marki Klienta. Obok intrygującego designu, znakiem rozpoznawczym instalacji tworzonych przez Smart Design Expo jest solidność, wysoka jakość używanych materiałów i dbałość o szczegóły, dzięki czemu stoisko targowe w Nicei prezentować będzie się efektownie zarówno z daleka, jak i bliska.
Wyznacz trasę