Stoiska targowe w Bolonii

Targi w Bolonii to wyzwanie, któremu sprosta Smart Expo Design. Organizacja stoiska targowego w Bolonii może wydawać się skomplikowanym przedsięwzięciem logistycznym. Dla specjalistów ze Smart Design Expo to wyzwanie, z którym mierzą się na co dzień. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stoisk na targi w Bolonii i w innych europejskich miastach to gwarancja wysokiej klasy stoiska targowego, które wyróżniać będzie się innowacyjnością i nietuzinkową aranżacją.
DSC9135


Kompletna realizacja stoisk targowych w Bolonii

Smart Design Expo to grupa zawodowców o szerokim spektrum specjalizacji, dzięki czemu budowa interesującego stoiska targowego w Bolonii jeszcze nigdy nie była taka prosta. Zespół projektantów, własny park maszynowy, zaplecze logistyczne i grupa fachowców zajmujących się oświetleniem, montażem oraz aranżacją specjalizuje się w tworzeniu atrakcyjnych stoisk marketingowych, począwszy od projektu, aż do końcowego montażu i aranżacji.
marmite1


Kreatywne stoisko targowe w Bolonii

Nietuzinkowe, zaprojektowane z troską o najmniejszy detal, stoisko targowe bez trudu wyróżni się na każdej prestiżowej imprezie branżowej w Bolonii. Smart Design Expo w swoich projektach podkreśla charakter i wartości marki, dzięki czemu firma zachowuje spójność komunikacji marketingowej. Używając niestandardowych rozwiązań designerskich i technologicznych, takich jak content video, mapping, VR, iPady, kioski czy stoły multimedialne, zamienia statyczną ekspozycję w interaktywną przygodę, która zaintryguje klientów. Nowoczesne rozwiązania oparte są o solidną konstrukcję oraz oprawę wizualną, oddającą duch marki. Indywidualnie dobrane oświetlenie, kolory, muzyka i zapachy, angażują wszystkie zmysły odbiorców, tworząc zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny element marketingu wystawienniczego. Dzięki kreatywności i niebanalnemu podejściu do projektowania, wykonane przez Smart Expo Design stoisko na targi w Bolonii nie tylko zainteresuje klientów, ale także zapadnie im w pamięć na długo.
Wyznacz trasę