Stoiska targowe w Paryżu

Wyobraź sobie, że przyjeżdżasz na targi w Paryżu, a wśród setek wystawców znajduję się Twoja firma. Jak wyróżnić się pośród konkurencji na arenie międzynarodowej? Smart Design Expo to firma z 12-letnim doświadczeniu w projektowaniu stoisk targowych na całym świecie. Dzięki temu realizacje firmy to przyciągające oko konstrukcje na światowym poziomie, które zwrócą na siebie uwagę na targach w Paryżu.
solaris1


Oryginalne stoiska targowe w Paryżu

Stylowe połączenie najnowszych światowych trendów oraz funkcjonalności to znak rozpoznawczy stoisk targowych tworzonych przez Smart Design Expo. Pomysłowość i kreatywność jest widoczna na każdym etapie tworzenia ekspozycji, od konceptu aż po końcową realizację. Oryginalne aranżacje budowane za pomocą gry świateł, nietuzinkowych połączeń kolorystycznych oraz zapachów tworzą wyrazistą atmosferę, która wyróżnia stand spośród innych. Specjaliści Smart Design Expo angażują się na każdym etapie budowy stoiska targowego, dzięki czemu ekspozycja zachwyca wysoką klasą wykonania. Oryginalny design, solidna i bezpieczna konstrukcja, a także dbałość o szczegóły, gwarantuje, że nawet stoisko targowe o niewielkiej powierzchni przyciągnie uwagę klientów na targach w Paryżu.
DSC 0151


Targi w Paryżu – marketing w nowoczesnym wydaniu

Nowoczesny marketing to również ekspozycja wystawiennicza w innowacyjnym wydaniu. Dobrze zaprojektowane stoisko na targi w Paryżu przyciąga odbiorców oryginalnym designem, a zatrzymuje zaskakującym wnętrzem. Smart Design Expo kreuje przestrzeń targową, która zachęca do interakcji. Tablety, kioski multimedialne, wirtualna rzeczywistość, projektory i inne rozwiązania technologiczne silnie angażują odbiorców w historie firmy. Wzbudzone emocje silnie zapadają w pamięć i budują więź z marką. Nieszablonowe stoisko targowe w Paryżu to doskonały sposób na realizacje komunikacji marketingowej firmy i zdobycia uznania na międzynarodowej arenie. Zespół Smart Design Expo indywidualnie podchodzi do każdego projektu, w pełni spełniając potrzeby Klienta.
Wyznacz trasę