Stoiska targowe w Kolonii

Działamy na szeroką skalę na terenie całej Europy. Projektujemy i budujemy stoiska targowe dla firm z różnych branż. Nasza praca polega na kompleksowym zaprojektowaniu stanowiska wystawienniczego, które swoim wyglądem będzie wzbudzać emocje i zainteresowanie targowych Gości, a przy tym pozostanie wierne idei firmy. Działamy systemowo. W kolejnych krokach pracy nad ekspozycją poznajemy branżę – ludzi i produkt, który będzie prezentowany na targach – to wszystko chcemy przekazać w sposób wyjątkowy, czyli taki, który będzie się wyróżniał, a jednocześnie pozostanie w dobrym guście, w myśl aktualnie obowiązujących trendów i zasad dobrego smaku.
DSC 3147


Stoiska targowe - Kolonia

Targi w Kolonii skupiają najbardziej prestiżowych wystawców z całego świata. Świetna lokalizacja w samym sercu Europy, ogromna przestrzeń wystawiennicza, najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne – to tylko niektóre z wielu zalet Międzynarodowych Targów w Kolonii. W ciągu roku odbywa się tu wiele prestiżowych imprez targowych, takich jak Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz, Międzynarodowe Targi Słodyczy czy Międzynarodowe Targi Meblowe. Każda z tych imprez niesie ze sobą ogromne pokłady energii i zaangażowania. Dla znaczących się na rynku firm obecność na targach to absolutna konieczność, a rozmiar i rodzaj stoiska targowego potwierdza ich status i pozycję w branży. Nasze projekty i realizacje starają się trafić w samo sedno – przyciągnąć uwagę odbiorcy poprzez uwypuklenie atutów wystawcy.
marmite 1


Projektowanie stoiska targowego - Kolonia

Stoiska projektujemy przez minimum 2 tygodnie – to czas potrzebny nam na rozeznanie się w przestrzeni targowej – możliwościach technicznych oraz przestrzennych hali wystawienniczej. W tym czasie poznajemy też specyfikę firmy – w proponowanych designie stoiska targowego staramy się podtrzymać stylistykę firmy. Uważamy, że najlepiej prezentują się stoiska spójne wewnętrznie – takie, w których wszystkie elementy pasują do siebie. Zależy nam na tym, aby przekaz był czytelny, a marka rozpoznawalna. Dbamy o to, aby logo firmy było odpowiednio wyeksponowane, by na długo mogła zapisać się w pamięci targowych Gości.
Wyznacz trasę