Architekci i Projektanci wnętrz Chorzów – Projektowanie i Aranżacja wnętrz Chorzów

Funkcjonalna, a zarazem estetyczna aranżacja wnętrz albo nowoczesne stoisko targowe? Jeśli czegoś takiego potrzebujesz, to doskonale trafiłeś! Projektowanie wnętrz - Chorzów to jedno z miast, w którym działamy - ze Smart Design Expo to całkowicie nowy wymiar współpracy, o czym możesz się przekonać powierzając nam wykonanie dowolnego zlecenia architektonicznego.


Profesjonalny architekt wnętrz - Chorzów i okolice

Znana nie tylko w Polsce, ale i w środowisku międzynarodowym pracownia architektoniczna Smart Design Expo skupia doświadczonych projektantów, inżynierów i rzemieślników, którzy potrafią wykonać rzeczy wydawałoby się niemożliwe do zrealizowania. To dzięki zgranemu zespołowi fachowców udało się nam zaistnieć w branży targowej. Byliśmy obecni na największych imprezach wystawienniczych na świecie, od Berlina, poprzez Monachium, aż po Paryż. Prężnie działamy również w Polsce - jeśli interesuje Cię profesjonalna aranżacja wnętrz, Chorzów również należy do obszaru, w którym możemy podjąć się jej zaprojektowania. Choć specjalizujemy się w budowie obiektów architektury tymczasowej, to na koncie mamy również sporo udanych realizacji sypialni, biur i innych pomieszczeń tak mieszkalnych, jak i użytkowych.


Aranżacje dla Ciebie i Twojej firmy. Projektant wnętrz - Chorzów

Przyciągające uwagę uczestników wystawy stoisko targowe, showroom, funkcjonalna przestrzeń biurowa, a może inspirująca aranżacja wnętrza mieszkalnego? Mamy głowy pełne pomysłów, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować niemalże wszystko. Do każdego zlecenia oddelegowujemy zespół specjalistów z różnych branż, którzy opiekują się Klientem na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Mamy w naszych szeregach nie tylko architektów, ale i inżynierów, spedytorów, stolarzy, monterów oraz elektryków. Co więcej, dysponujemy też rozbudowanym parkiem maszynowym, dzięki któremu możemy wykonać nawet najbardziej skompilowane aranżacje. Zawsze staramy się wzbogacić projektowane stoisko czy showroom o nowoczesne multimedia, takie jak ściany z ekranów diodowych czy interaktywne systemy, by zachęcić widzów do interakcji.


Aranżacje architektoniczne dopasowane do potrzeb Klienta

Nasze projekty architektoniczne i aranżacje wnętrz cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów nie tylko ze względu na ich innowacyjną formę czy wykorzystanie do ich budowy nowoczesnych technologii, ale też i z powodu modelu współpracy, jaki oferujemy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by wymyślić koncepcję, która będzie w 100% odpowiadać Twoim potrzebom. Właśnie dlatego przed rozpoczęciem prac nad aranżacją przeprowadzamy szczegółowy wywiad na temat oczekiwań, zakładanych celów, funkcji i idei przewodniej tworzonego stoiska bądź wnętrza. Musimy wiedzieć, czy wolisz styl elegancki, nowoczesny, minimalistyczny czy artystyczny oraz jakie wyposażenie jest Tobie niezbędne. Im więcej informacji uzyskamy, tym nasza koncepcja będzie lepiej odpowiadała Twoim wyobrażeniom. Kto wie, może nawet je przewyższy, a w czasie prezentacji projektu architektonicznego wykrzykniesz tylko „WOW”? Możemy zapewnić, że takie sytuacje się już zdarzały!
Wyznacz trasę