Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/smartcom2016/public_html/wp-content/themes/smart/page-brief.php on line 1
Brief - SmartDesign-Expo.com

Szanowni Państwo,

Prosimy o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Pozwoli nam to dostosować koncepcję strategiczną i kreatywną Państwa stoiska targowego. W tym dokumencie powinien zostać zawarty możliwie najbardziej dokładny opis dotyczący oczekiwań, co do projektu stoiska targowego i Państwa udziału w targach. Od zakresu umieszczonych w nim informacji zależy jakość zaproponowanych przez nas rozwiązań. Jeśli w trakcie wypełniania briefu cokolwiek okaże się niejasne lub potrzebna będzie nasza pomoc – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po otrzymaniu briefu na pewno pojawią się pytania po naszej stronie, stąd bardzo ważne jest umieszczenie w metryczce danych kontaktowych osób decyzyjnych i osób kontaktowych.
Prosimy o przesłanie także mapki przyznanej przez organizatora imprezy powierzchni targowej, oraz logotypów firmowych w rozszerzeniach .pdf i .ai.  Dlaczego zdecydowali się Państwo na udział w targach? Jakie cele chce osiągnąć Państwa firma podczas targów?(prosimy o odpowiedź najbardziej dokładną jak to możliwe, co pozwoli nam zrozumieć Państwa potrzeby jeszcze lepiej):

  Idea, na której chcieliby Państwo oprzeć koncepcję stoiska:  W jakich targach brali Państwo udział w poprzednich latach?

  (szacunkowe określenie pozwoli nam na dobranie odpowiednich technologii i materiałów. Bez określenia budżetu nie będziemy w stanie przygotować projektu stoiska.)


  inne  Inne uwagi i sugestie dot. stoiska i zakresu współpracy ze Smart Design Expo

  *


  ul. Szparagowa 12
  62-081 Wysogotowo
  Przeźmierowo, POLSKA

  Wyznacz trasę