Szanowni Państwo,

Prosimy o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Pozwoli nam to dostosować koncepcję strategiczną i kreatywną Państwa stoiska targowego. W tym dokumencie powinien zostać zawarty możliwie najbardziej dokładny opis dotyczący oczekiwań, co do projektu stoiska targowego i Państwa udziału w targach. Od zakresu umieszczonych w nim informacji zależy jakość zaproponowanych przez nas rozwiązań. Jeśli w trakcie wypełniania briefu cokolwiek okaże się niejasne lub potrzebna będzie nasza pomoc – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po otrzymaniu briefu na pewno pojawią się pytania po naszej stronie, stąd bardzo ważne jest umieszczenie w metryczce danych kontaktowych osób decyzyjnych i osób kontaktowych.
Prosimy o przesłanie także mapki przyznanej przez organizatora imprezy powierzchni targowej, oraz logotypów firmowych w rozszerzeniach .pdf i .ai.  Dlaczego zdecydowali się Państwo na udział w targach? Jakie cele chce osiągnąć Państwa firma podczas targów?(prosimy o odpowiedź najbardziej dokładną jak to możliwe, co pozwoli nam zrozumieć Państwa potrzeby jeszcze lepiej):


  Idea, na której chcieliby Państwo oprzeć koncepcję stoiska:
  W jakich targach brali Państwo udział w poprzednich latach?


  (szacunkowe określenie pozwoli nam na dobranie odpowiednich technologii i materiałów. Bez określenia budżetu nie będziemy w stanie przygotować projektu stoiska.)  inne
  Inne uwagi i sugestie dot. stoiska i zakresu współpracy ze Smart Design Expo


  *  Wyznacz trasę