Architekci i Projektanci wnętrz Koszalin – Projektowanie i Aranżacja wnętrz Koszalin

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z pracownią architektoniczną Smart Design Expo? Bo jesteśmy specjalistami, którzy oferują kompleksowe usługi. Projektowanie wnętrz - Koszalin to jedno z miast, w których działamy - to nie tylko nasza praca, ale i prawdziwa pasja.


Dla biznesu. Architekt wnętrz - Koszalin i okolice

Naszą specjalnością jest projektowanie i budowa stoisk targowych oraz showroomów. Smart Design Expo to firma doskonale znana w branży wystawienniczej, której aranżacje architektoniczne przyciągały uwagę widzów na całym świecie. Od przeszło 15 lat jesteśmy obecni na największych targach, w tym we Frankfurcie, Cannes, Brukseli, Bolonii czy Londynie. Nasze aranżacje łączą estetykę z funkcjonalnością. Zawsze są niepowtarzalne, co wyróżnia je na tle konkurencji. Wiemy, jak wykorzystać nowoczesne technologie, w tym ekrany LED, ściany bezszwowe, kamery czy interaktywne systemy, by zachęcić odbiorców do interakcji. A jeśli dodać do tego kompleksowość świadczonych usług (czyt. obecność dedykowanego zespołu na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od wykonania pierwszych szkiców projektu architektonicznego aż do budowy stoiska i jego rozbiórki po zakończeniu targów), nie dziwi to, że Klienci cenią sobie współpracę z naszym studio.


Oryginalna architektura. Aranżacja wnętrz - Koszalin

Zajmujemy się nie tylko aranżacją i budową stoisk targowych. Sypialnia, pokój, łazienka, wnętrze prywatne albo komercyjne - wiemy, jak poradzić sobie z każdym zadaniem. Nasi projektanci działają w branży architektonicznej od lat, znają więc doskonale podstawy fachu, ale nie boją się również sięgać po nowe rozwiązania. Z pomocą farb, tkanin, lamp, mebli i dodatków dekoracyjnych potrafią stworzyć aranżację szytą dosłownie na miarę. Chcesz wyeksponować walory wnętrza, zmienić całkowicie jego styl, nadać mu oryginalny charakter albo też zbudować coś od nowa? Nie ma problemu, żadne wyzwanie nie jest nam straszne! Stworzymy dla Ciebie projekt, którego poszczególne elementy nie tylko będą współgrały ze sobą, tworząc harmonijną całość; możemy zapewnić, że aranżacja wnętrz będzie też odpowiadała Tobie oraz Twoim potrzebom.


Zacznijmy od poznania potrzeb. Profesjonalny projektant wnętrz - Koszalin

Współpraca nad aranżacją wnętrza, showroomem czy stoiskiem wystawienniczym zaczyna się od... wywiadu. Musimy wiedzieć, jakie są Twoje oczekiwania względem projektu, co zamierzasz osiągnąć poprzez udział w tragach, czym się zajmujesz, który styl architektoniczny Tobie najbardziej odpowiada, czego nie może zabraknąć w pomieszczaniu. Gdy już zbierzemy wszystkie potrzebne informacje i dokonamy niezbędnych pomiarów, przeprowadzimy burzę mózgów, efektem której będzie wyłonienie najlepszego projektu (przedstawimy Tobie go w formie przejrzystej prezentacji). Jeśli tylko uzyskamy akceptację, wprawimy w ruch nasz park maszynowy. Nie musisz szukać podwykonawców czy materiałów, martwić się transportem albo montażem części - w Smart Design Expo w pełni odciążymy Cię ze wszystkich prac nad tworzoną aranżacją architektoniczną.
Wyznacz trasę