Projekty i inspiracje stoisk targowych

Najlepszy moment do pokazania się światu z jak najlepszej strony? Wystawa. Przedsiębiorcy tłumnie potwierdzają swoją obecność na targach branżowych, aby nie tylko pozyskać nowych klientów, ale dodatkowo zaprezentować się konkurencji jako godny przeciwnik. Dobra strategia marketingowa, świetnie wyszkolony personel czy grube barwne katalogi to nie wszystko – potrzebny jest jeszcze element, który wzbudza emocje, nikomu nie pozostając obojętnym. Jest nim... stoisko. Zaistnieć oznacza dziś: wyróżnić się z tłumu. Odwoływanie się do przyjemnych skojarzeń i oddziaływanie na zmysły - to dzisiejsze wyznaczniki sukcesu. Co łączy stoisko targowe z tak nieuchwytnymi zjawiskami? Smart Design Expo. Prezentowane projekty odbiegają od standardowych wystaw, których celem jest jedynie zaprezentowanie produktów i usług. Obecnie trafne jest odwoływanie się do tego, co znacznie bardziej ulotne, a zarazem wyraziste: emocji. Warto postawić na inspirujący design, pod którego dużym wrażeniem pozostaną zarówno wystawcy, jak i zwiedzający. Projekt stoiska targowego powinien przyciągać wzrok, odpowiadać na aktualne trendy i prezentować się atrakcyjnie – a zatem być zupełnie unikatowy. Dlatego inspiracji szukamy we wszystkim, co nas otacza: dźwiękach, zapachach, barwach i fakturach. Od tego, jak bardzo wyróżnisz się spośród innych, zależeć będzie sposób postrzegania Twojej marki. Warto postawić na rozwiązanie wyjątkowe w swojej wymowie – jedyne w swoim rodzaju stoisko targowe. Projekt zostanie dopasowany do Twojej wizji wystawy – zajmiemy się wszystkim: od poszukania inspiracji i naszkicowania pomysłu po jego pełną realizację.
landing


Projektowanie stoisk targowych

Aranżujemy zarówno duże metraże, jak i mniejsze powierzchnie wystawowe. Dzięki naszym inspiracjom odnajdziesz się w każdym metrze kwadratowym. Wykorzystasz jego pełen potencjał, zaskakując nie tylko zwiedzających oraz konkurencję, ale także siebie. Przygotowujemy budowy pod indywidualne projekty. Mamy mnóstwo pomysłów, ale jeszcze bardziej lubimy realizować cudze inspiracje, które okazują się nie mniej zaskakujące. Projektowanie stoisk piętrowych to nasza kolejna propozycja, która cieszy się ogromną popularnością wśród wystawców. Wzniesienie się ponad konkurencję - dosłownie i w przenośni - okazuje się jak najbardziej realne! Z przyjemnością podejmujemy się też aranżacji powierzchni sklepowych i biurowych. Zaprojektujemy showroom oraz smart office – oba typy przestrzeni są coraz chętniej wybierane ze względu na swój nowoczesny charakter, możliwość wykorzystania szeregu rozwiązań multimedialnych oraz designerski potencjał.
landing


Stoisko targowe – inspiracja

Szukasz inspiracji? Chcesz wiedzieć, co jest modne w wystawiennictwie targowym? A może zastanawiasz się, aby zrobić krok do przodu i zaprezentować się z zupełnie nieznanej strony? Projektowane stoiska targowe są odpowiedzią na potrzeby wystawców, którzy nie boją się zaskakiwać, stawiają na nowe środki wyrazu, a ponad wszystko akcentują niezależność, oryginalność i wszechstronność w promowaniu marki. Zainspiruj się!
landing


ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę