Projektowanie i budowa stoisk targowych – inspiracje

Najlepszy moment do pokazania się światu z jak najlepszej strony? Wystawa. Przedsiębiorcy tłumnie potwierdzają swoją obecność na targach branżowych, aby nie tylko pozyskać nowych klientów, ale dodatkowo zaprezentować się konkurencji jako godny przeciwnik. Dobra strategia marketingowa, świetnie wyszkolony personel czy grube barwne katalogi to nie wszystko – potrzebny jest jeszcze element, który wzbudza emocje, nikomu nie pozostając obojętnym. Jest nim... stoisko. Zaistnieć oznacza dziś: wyróżnić się z tłumu. Odwoływanie się do przyjemnych skojarzeń i oddziaływanie na zmysły - to dzisiejsze wyznaczniki sukcesu. Co łączy stoisko targowe z tak nieuchwytnymi zjawiskami? Smart Design Expo. Prezentowane projekty odbiegają od standardowych wystaw, których celem jest jedynie zaprezentowanie produktów i usług. Obecnie trafne jest odwoływanie się do tego, co znacznie bardziej ulotne, a zarazem wyraziste: emocji. Warto postawić na inspirujący design, pod którego dużym wrażeniem pozostaną zarówno wystawcy, jak i zwiedzający. Projekt stoiska targowego powinien przyciągać wzrok, odpowiadać na aktualne trendy i prezentować się atrakcyjnie – a zatem być zupełnie unikatowy. Dlatego inspiracji szukamy we wszystkim, co nas otacza: dźwiękach, zapachach, barwach i fakturach. Od tego, jak bardzo wyróżnisz się spośród innych, zależeć będzie sposób postrzegania Twojej marki. Warto postawić na rozwiązanie wyjątkowe w swojej wymowie – jedyne w swoim rodzaju stoisko targowe. Projekt zostanie dopasowany do Twojej wizji wystawy – zajmiemy się wszystkim: od poszukania inspiracji i naszkicowania pomysłu po jego pełną realizację.
Stoisko targowe


Projektowanie stoisk targowych

Aranżujemy zarówno duże metraże, jak i mniejsze powierzchnie wystawowe. Dzięki naszym inspiracjom odnajdziesz się w każdym metrze kwadratowym. Wykorzystasz jego pełen potencjał, zaskakując nie tylko zwiedzających oraz konkurencję, ale także siebie. Przygotowujemy budowy pod indywidualne projekty. Mamy mnóstwo pomysłów, ale jeszcze bardziej lubimy realizować cudze inspiracje, które okazują się nie mniej zaskakujące. Projektowanie stoisk piętrowych to nasza kolejna propozycja, która cieszy się ogromną popularnością wśród wystawców. Wzniesienie się ponad konkurencję - dosłownie i w przenośni - okazuje się jak najbardziej realne! Z przyjemnością podejmujemy się też aranżacji powierzchni sklepowych i biurowych. Zaprojektujemy showroom oraz smart office – oba typy przestrzeni są coraz chętniej wybierane ze względu na swój nowoczesny charakter, możliwość wykorzystania szeregu rozwiązań multimedialnych oraz designerski potencjał.


Stoisko targowe – inspiracja

Szukasz inspiracji? Chcesz wiedzieć, co jest modne w wystawiennictwie targowym? A może zastanawiasz się, aby zrobić krok do przodu i zaprezentować się z zupełnie nieznanej strony? Projektowane stoiska targowe są odpowiedzią na potrzeby wystawców, którzy nie boją się zaskakiwać, stawiają na nowe środki wyrazu, a ponad wszystko akcentują niezależność, oryginalność i wszechstronność w promowaniu marki. Zainspiruj się!
Showroomy


Jak działamy?

Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego chętnie dopasowujemy się do ich potrzeb. Jednak jak w bywa w przypadku każdej współpracy, na początku konieczne jest zaangażowanie obu stron. Jako firma budująca stoiska targowe chętnie stworzymy je również dla Ciebie, jednak wcześniej będziemy potrzebować kilku kluczowych informacji. Chcąc maksymalnie ułatwić Klientom określenie potrzeb, wprowadziliśmy brief z kilkoma pytaniami. Wystarczy, że go wypełnisz, a my zyskamy ogólny zarys tego, czego od nas oczekujesz. Oczywiście, chętnie umówimy się na spotkanie i wspólnie omówimy możliwości.
Biuro z salą konferencyjną - Inspiracje


Budowa stoisk targowych – krok po kroku

Każdy, nawet najbardziej perfekcyjny projekt musi jednak zostać skonfrontowany z rzeczywistością. Oznacza to, że zanim przejdziemy do pracy konieczne jest wykonanie pomiarów oraz sprawdzenie możliwości technicznych miejsca, w którym stanie zabudowa stoiska. Mając wszystkie informacje zabieramy się do pracy, a kiedy projekt jest gotowy umawiamy się z Klientem na spotkanie, podczas którego omawiamy wszystkie szczegóły. Ostatni etap to realizacja naszej wizji, możemy wykonać ją na życzenie klienta, ponieważ dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz parkiem maszyn, dzięki czemu nie musimy korzystać z pomocy zewnętrznych usługodawców.


Nowoczesna zabudowa stoisk targowych

Nieustanny rozwój branży sprawia, że aby przyciągnąć Klientów i wyróżnić się na tle konkurencji podczas targów, trzeba naprawdę się postarać. Projektowanie stoisk targowych to nasza pasja, dlatego też na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy i dokładnie wiemy czego potrzebują nasi Klienci. Nie tylko pomagamy przedstawić ofertę, ale również zapewniamy rozrywkę! Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych multimediów. Należą do nich interaktywne tablety, ekrany LED, a także systemy dźwiękowe, dzięki którym dobrze usłyszy Cię każdy Klient. Wszystkie z tych multimediów umożliwiają promowanie wideo contentu, który jest bardzo prosty i przyjemny w odbiorze.


Stoisko targowe – budowa- dlaczego warto?

Dlatego, że jesteśmy zespołem doświadczonych architektów, którzy swoje siły wzmacniają z pomocą monterów, stolarzy, elektryków, a także całych ekip budowlanych. Wybór specjalistów ze Smart Design Expo sprawi, że oszczędzisz sporo czasu, który w innych okolicznościach trzeba by przeznaczyć na szukanie ekipy, która podejmie się realizacji projektu. Kompleksowe usługi, wysokiej jakości materiały budowlane, a także terminowość, to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji i które sprawiają, że Klienci chętnie zgłaszają się do nas po pomoc.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę