Stoisko targowe TRAKO

DSC3866


Stoisko targowe TRAKO - postaw na oryginalność

TRAKO to największe w Polsce i drugie w Europie targi kolejowe. Planujesz zostać wystawcą na TRAKO? Zainspiruj się realizacjami, które zbudowaliśmy dla klientów na przestrzeni kilkunastu lat. Nietuzinkowe, nowoczesne stanowisko targowe to doskonałe narzędzie marketingowe. Dzięki niemu zainteresujesz potencjalnych klientów i zyskasz nowych zleceniodawców. Jednak wyróżnienie się spośród wielu stanowisk to nie lada wyzwanie. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy Cię do współpracy. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy projekt, dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji oraz aktualnych trendów.
DSC3997


Stoisko targowe TRAKO - jak przebiega realizacja projektu?

Projekty realizujemy w pięciu etapach. Pierwszy z nich polega na zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, upodobaniami i oczekiwaniami. Możesz nam przedstawić swój pomysł, pokazać wizualizacje, które Cię zainteresowały, a także w opisać, jak widzisz swoje stanowisko. Jeśli jednak nie masz żadnego pomysłu, nie szkodzi! Po przeprowadzaniu z Tobą wywiadu, z pewnością stworzymy projekt, który spełni Twoje oczekiwania. Kolejny krok realizacji to przygotowaniach - sprawdzeniu możliwości technicznych i przestrzennych, wykonaniu pomiarów i przeprowadzaniu burzy mózgów. Następnie przechodzimy do szukania inspiracji. Nasz dział projektowy szuka kreatywnych pomysłów na wykorzystanie przestrzeni i sprawdza najnowsze trendy. Czwarty krok polega na projektowaniu wizualizacji przy pomocy narzędzi, takich jak Autocad, Photoshop, Adobe Illustrator i Autodesk 3Ds Max. Ostatni etap to przekazanie prezentacji w Twoje ręce. Masz szansę zapoznać się z projektem, naszymi inspiracjami i pomysłami. W razie wątpliwości możesz porozmawiać z projektantami i dopytać o wszelkie szczegóły. Jeśli zaakceptujesz nasz pomysł, przechodzimy do produkcji. Warto dodać, że posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu nie musisz martwić się szukaniem podwykonawców.
DSC4071


Dlaczego warto nam powierzyć projektowanie i budowę stoiska targowego TRAKO?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać naszą firmę? Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy zajmują się projektowaniem i budową stanowisk targowych od prawie 12 lat. Ponadto stale śledzimy panujące trendy i regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach. W wykonywane obowiązki wkładamy całe serce, a do naszych klientów zawsze podchodzimy indywidualnie. Każdemu zleceniodawcy poświęcamy odpowiednią ilość czasu i wysłuchujemy jego potrzeby oraz oczekiwania. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Wyznacz trasę