Stoiska targowe w Bydgoszczy

Niewyróżniająca się ekspozycja firmy to już przeszłość. Uczestnictwo we współczesnych targach wymaga kreatywnego podejścia. Oryginalny design i wciągające w wirtualną rzeczywistość rozwiązania technologiczne to cechy charakterystyczne tworzonych przez Smart Design stoisk targowych, które zrobią wrażenie na uczestnikach targów w Bydgoszczy.
marmite 1


Targi w Bydgoszczy – technologia w służbie marketingu

Niezależnie od profilu wystawcy, innowacyjne działania marketingowe silnie wpływają na doświadczenie marki przez klientów i pozostają pamięci dłużej niż statyczne ekspozycje. Użycie ekranów diodowych, wirtualnej rzeczywistości, mappingu, tabletów i innych mediów nowej generacji budują niesamowitą atmosferę i zaangażują uczestników targów w Bydgoszczy w opowieść o Twojej marce. Skuteczne stoiska targowe to jednak nie tylko nowoczesna technologia, ale przede wszystkim spójna kompozycja. Projektowane przez Smart Design Expo ekspozycje zachwycają różnorodnością użytych środków. Gra świateł, złudzenia optyczne, intrygujące kompozycje kolorystyczne i modne materiały to tylko niektóre z elementów, które zachęcają klientów do odwiedzenia stoiska. Nasi projektanci dbają o każdy szczegół realizacji, kreując designerską i funkcjonalną przestrzeń, odpowiednią na rozmowy ze stałymi i nowymi klientami.
marmite 1


Wysokiej jakości stoiska targowe w Bydgoszczy

Interesujący design to niejedyna cecha dobrze zaprojektowanego stoiska targowego w Bydgoszczy. Dla Smart Design Expo oryginalny projekt to dopiero początek. Tworzone przez firmę aranżacje oparte są na solidnych konstrukcjach, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo uczestników targów. Zorientowanie na detal w połączenie z kreatywnością sprawia, że zabudowa targowa odznacza się wysoką jakością i zaskakującym wykonaniem. Własny park maszynowy i zespół fachowców umożliwia firmie terminową i kompletną realizację zlecenia, od koncepcji, aż po budowę. Dzięki temu, stoisko targowe stworzone przez Smart Design Expo to przestrzeń, która wzbudzi ciekawość na targach w Bydgoszczy.
Wyznacz trasę