Unikalne i unikatowe stoiska targowe

Smart Design Expo to zespół specjalistów, których łączy kreatywność. Od 12 lat firma tworzy unikatowe stoiska targowe, kierując się potrzebami swoich Klientów oraz aktualnymi trendami w marketingu wystawienniczym. Niebanalne pomysły na promocję marek zapewniły Smart Design Expo solidną pozycję na międzynarodowym rynku. Firma uczestniczy w prestiżowych wydarzeniach targowych w całej Europie, odnosząc liczne sukcesy w branży.


Unikatowe stoiska targowe

Zobaczyć estetycznie wyeksponowane produkty wystawcy to za mało. Smart Design Expo chce, by odbiorcy mogli je poczuć. Poprzez atrakcyjne zestawienia kolorystyczne, wykorzystanie światła, muzyki i zapachów uczestnicy targów mają okazję wziąć udział w sensualnej podróży, która pozwoli im doświadczyć danej marki. Unikalne stoiska targowe przyciągają także zdigitalizowanymi rozwiązaniami, m.in. projekcjami na ekranach diodowych, VR, kartami RFID czy kioskami multimedialnymi. Rezultat ich zastosowania to zaangażowanie odbiorcy, a tym samym zapisanie się w jego świadomości. Unikatowe stoiska targowe Smart Design Expo to efekt przemyślanych projektów i starannych realizacji. Firma podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, badając słabe i mocne strony danej marki, obrany sposób komunikacji oraz założone cele wystawców.


Unikalne stoiska targowe – kreatywna przestrzeń dla wystawców

Charakter stoiska targowego ma znaczący wpływ na sposób postrzegania marki przez jej odbiorców. Dzięki pracy całego zespołu Smart Design Expo, powstają solidne, kreatywne i niepowtarzalne instalacje targowe na miarę konkretnej marki. Unikatowe stoiska targowe wyróżniają się atrakcyjną architekturą i nieprzeciętnymi detalami. Ich design pobudza emocje i intryguje. Starannie dobrane kompozycje barw wzmacniają uzyskany efekt, wpływając na percepcję uczestników targów. Unikatowe stoiska targowe opowiadają historię nie tylko poprzez swój wygląd, ale też interaktywne wystawy i wykorzystanie mediów najnowszej generacji. Przemyślana, kreatywna infrastruktura to gwarancja sukcesu marki podczas wydarzenia targowego.
Wyznacz trasę