Architekci i Projektanci wnętrz Tychy – Projektowanie i Aranżacja wnętrz Tychy

Showroomy, stoiska wystawiennicze, wnętrza komercyjne i prywatne – jakiejkolwiek aranżacji czy projektu architektonicznego byś nie potrzebował, pracownia Smart Design Expo jest w stanie je dla Ciebie przygotować. Czym dokładnie zajmujemy się w naszym studio?


Znany projektant wnętrz - Tychy

Studio architektoniczne Smart Design Expo już od 15 lat kreuje rzeczywistość na nowo. Aranżujemy przestrzenie prywatne i komercyjne, budujemy nowoczesne stoiska targowe, projektujemy showroomy - choć nasza pracownia ma swoją siedzibę w Wysogotowie pod Poznaniem, to chętnie realizujemy zlecenia w całym kraju i za jego granicami. Nasze stanowiska wystawiennicze były obecne na największych imprezach branżowych w tym m.in. na targach w Monachium, Frankfurcie, Brukseli, Londynie oraz Paryżu i zawsze przyciągały uwagę oryginalnym designem oraz wzbudzały pozytywny odzew wśród odbiorców. Jak to możliwe? Bo starannie przygotowujemy każdy, nawet najdrobniejszy detal aranżacji, projektujemy wnętrza łączące funkcjonalność z estetyką, a w czasie realizacji zlecenia wykorzystujemy nowoczesne technologie. W rezultacie powstają obiekty i koncepcje dopieszczone pod każdym względem.


Dopasowana do potrzeb aranżacja wnętrz - Tychy

W studio architektonicznym Smart Design Expo jesteśmy zorientowani na bezpośrednią współpracę z Klientem. Zanim zaczniemy jakiekolwiek działania, przeprowadzamy szczegółowy wywiad. Poznanie Twoich potrzeb czy też historii marki i celów biznesowych firmy pozwala nam stworzyć idealnie dopasowany projekt. Możemy zaaranżować wnętrze kuchni, salonu, biura, sklepu, showroomu albo tez zbudować wyróżniające się stoisko targowe - chętnie wdrożymy w życie nawet najbardziej śmiałe zamysły. Do dyspozycji mamy nowoczesny park maszynowy, zgrany zespół doświadczonych fachowców i setki idei czekających na realizację. A zatem jeśli potrzebny Ci architekt wnętrz – Tychy to jedno z miast, w którym działamy - który stworzy wyjątkową aranżację przestrzeni prywatnej lub komercyjnej, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.


Architektura tymczasowa i projektowanie wnętrz - Tychy i okolice

W Smart Design Expo oferujemy kompleksowe usługi architektoniczne - oznacza to, że towarzyszymy Klientom na każdym etapie realizacji inwestycji. Na początku przeprowadzamy z Tobą rozmowę odnośnie tego, jak wyobrażasz sobie aranżację wnętrza czy wygląd zbudowanego stoiska wystawienniczego. Potem dedykowany do określonego projektu zespół wykonuje pomiary budynku/przestrzeni, przeprowadza burzę mózgów i tworzy wstępną wizualizację. Teraz przychodzi czas na Ciebie – musisz podjąć decyzję, czy przedstawiona aranżacja architektoniczna odpowiada Twojej wizji czy trzeba nanieść jakieś zmiany. Gdy tylko uzyskamy akceptację ze strony Klienta, ruszamy z produkcją. Sprawujemy nadzór projektowy, tzn. zajmujemy się wszystkimi aspektami realizacji inwestycji, tak byś Ty nie musiał o niczym myśleć. Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać, o czym najdobitniej świadczą liczne pozytywne opinie, nagrody i certyfikaty uzyskane w czasie wieloletniej działalności w branży architektonicznej.
Wyznacz trasę