Stoiska targowe Kraków

Dlaczego warto postawić na wystawianie się na targach w Krakowie? Ośrodek targowy, który wymieniany jest wśród pięciu wiodących miejsc, gdzie odbywają się międzynarodowe imprezy targowe, to Expo Kraków. Organizowana jest tam jedna z większych imprez krajowych - Targi Książki, na których w 2018r. pojawiło się ponad 65 tysięcy zwiedzających i wystawiało się 619 wystawców. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż oraz licznymi organizatorami targów, dlatego możesz mieć pewność otrzymania rzetelnej obsługi na wysokim poziomie.
Juki ISPO 2020 Obszar roboczy 1 1


Stoiska targowe Kraków - stoisko dopasowane do Twoich potrzeb

Zajmujemy się tworzeniem wysokiej klasy stoisk targowych w Krakowie dla firm z każdej branży - zawsze dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. Mamy 20 lat doświadczenia i w każdym przypadku kierujemy się indywidualnym podejściem do zlecenia i innowacyjnością. Do produkcji stoisk wykorzystujemy nowoczesną technologię i materiały wysokiej jakości. Chętnie poznamy Twoje potrzeby, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy. Zawsze jest to pierwszy i jednocześnie jeden z najważniejszych etapów współpracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać projekt w taki sposób, który zapewni oczekiwane przez Ciebie efekty. Niezliczone godziny spędzone na burzy mózgów, żeby poznać Twoją branżę, zebrać najlepsze pomysły i stworzyć unikalny plan stoiska targowego w Krakowie, zaowocują dopasowanym projektem. Zaprezentujemy Ci go w postaci prezentacji bogatej w wizualizacje.
1 scaled


Stoiska targowe Kraków – profesjonalne wykonawstwo

Stoiska targowe (Kraków) są wykonywane z użyciem profesjonalnego sprzętu. Posiadamy bogaty park maszynowy, który jest wyposażony w nowoczesne urządzenia CNC, piły pionowe i poziome, malarnię, lakiernię i nie tylko. Podczas produkcji nad realizacją projektu czuwają doświadczeni architekci, stolarze i elektrycy. Uwielbiamy innowacyjne rozwiązania, dlatego podczas tworzenia stoisk targowych w Krakowie często wykorzystujemy telewizory, interaktywne tablety i ekrany, ściany z ekranów diodowych i wiele więcej. Wykorzystujemy też nowoczesne oprawy oświetleniowe oraz nowoczesne meble - możesz je wybrać z naszego katalogu lub wykonamy je na zamówienie w naszej stolarni. Pracujemy na różnych materiałach, a do tego zapewniamy wysokiej klasy grafiki, które przygotują nasi specjaliści. Chętnie dokładnie poznamy Twoje potrzeby. Lubimy rozmawiać z naszymi klientami, ponieważ to Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nasi specjaliści władają wieloma językami i współpracują z firmami z całego świata. Wybierz stoiska targowe (Kraków) zaprojektowane i stworzone przez Smart Design Expo i ciesz się sukcesem swojej firmy na targach!
Wyznacz trasę