Architekci i Projektanci wnętrz Kalisz – Projektowanie i Aranżacja wnętrz Kalisz

Oryginalne, przyciągające uwagę, funkcjonalne – takie są aranżacje wnętrz i obiekty małej architektury, które powstają w Smart Design Expo. Z naszej oferty korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi z całej Polski. Jeśli i Tobie jest potrzebny projektant wnętrz - Kalisz to jedno z miast, do którego możemy przyjechać z pomocą - nie wahaj się z nami skontaktować!


Stoiska targowe dla biznesu. Ceniony architekt wnętrz - Kalisz i okolice

Główną specjalnością pracowni architektonicznej Smart Design Expo jest projektowanie, budowanie oraz wykańczanie wszelkiego rodzaju stoisk targowych oraz showroomów. Nasze realizacje są doskonale znane nie tylko w Polsce, ale i za granicą. To nie są zwykłe obiekty architektury tymczasowej, to wyjątkowe projekty łączące wystawcę i Klienta. Wszystkie wychodzące z naszych głów oraz spod naszych rąk aranżacje wyróżniają się oryginalnym, przykuwającym wzrok designem. Mają wyjątkowe, a zarazem ściśle dopasowane do brandingu firmy wnętrza. Do ich stworzenia wykorzystujemy najnowsze zdobycze techniki i media, jak ekrany diodowe, interaktywne stoły, systemy zbliżeniowe czy technologię VR, dzięki czemu projekt na stałe zapisuje się w podświadomości odbiorców. Mamy własny park maszynowy z obrabiarką CNC, malarnią proszkową i lakiernią, więc możemy przenieść dowolną instalację ze szkiców architektonicznych do rzeczywistości.


Projekty nie tylko dla firm. Aranżacja wnętrz - Kalisz

To, że zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem stoisk targowych nie oznacza, że nie działamy i na innych polach. Tworzymy również aranżacje wnętrz prywatnych i komercyjnych. Wykorzystując naszą wiedzę oraz doświadczenie zmienimy nudną sypialnię w miejsce sprzyjające odpoczynkowi, a staromodną łazienkę w domowy salon SPA. A może potrzebujesz pomocy architekta w firmie? Nie ma problemu, możemy zaaranżować przestrzeń biurową, zmienić wystrój restauracji czy odzieżowego butiku. Jesteśmy gotowi do działania i chętnie podejmiemy się nawet tych najmniej szablonowych zleceń! Powiedz nam tylko, czego potrzebujesz, a my przygotujemy koncepcję aranżacji, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.


Kompleksowe projektowanie wnętrz - Kalisz

W studio architektonicznym Smart Design Expo wszystko zaczyna się od poznania potrzeb Klienta. Kiedy już wiemy, czego konkretnie oczekujesz, co Cię inspiruje, jakim budżetem dysponujesz na zaaranżowanie wnętrza czy budowę stoiska, możemy przystąpić do działania. Dedykowany do Twojego zlecenia smart zespół po dokonaniu burzy mózgów opracuje szczegółową wizualizację projektu. Po zaakceptowaniu koncepcji nasi architekci, stolarze, elektrycy, monterzy, ekipa budowlana oraz specjaliści od logistyki połączą siły, by wyprodukować, przewieźć i zmontować wszystkie części składowe aranżacji. Dbamy o każdy szczegół: od doboru spójnego z wizją Klienta koloru ścian, poprzez kupno mebli i oświetlenia, aż po wyszukanie odpowiednich dodatków dekoracyjnych. Zainteresowany? Zachęcamy w takim razie do zapoznania się z naszym portfolio i... czekamy na kontakt!
Wyznacz trasę