Stoisko targowe R+T

Targi R+T od ponad 50 lat stanowią miejsce prezentacji innowacji oraz rozwiązań dla kluczowych obszarów sektora systemów okiennych, drzwi i bram. Wydarzenie jest platformą wymiany doświadczeń, dyskusji i inspiracji oraz towarzyszą mu liczne spotkania branżowe. Jako wiodące targi światowe, R+T są zarówno miejscem nawiązywania współpracy, jak i platformą innowacji i trendów. Każda firma, która udaje się do centrum wystawowego na branżową imprezę, chce zaprezentować się z najlepszej możliwej strony. W końcu odwiedzający targi to potencjalni klienci, którzy mogą chcieć nawiązać z Tobą współpracę. Właśnie dlatego należy zadbać, aby stoisko targowe R+T prezentowało się dobrze, było unikalne i przyciągało wzrok. Odbywające się w mieście, z którego wywodzi się słynna marka samochodów - Porsche, czyli w Stuttgarcie, targi R+T, to jedna z wiodących imprez w branży rolet, osłon przeciwsłonecznych i bram w Europie. Podczas tej imprezy prezentują się zarówno małe, jak i wielkie przedsiębiorstwa działające w tej branży. To doskonała okazja dla wielu z nich, aby zaprezentować nowości i przyciągnąć do siebie nowych klientów i kontrahentów. Targi odbywają się co dwa lata, a w poprzedniej edycji w roku 2018 uczestniczyło ponad 1000 wystawców z ponad 40 krajów. Przez kilka dni hale targowe odwiedziło ponad 65 tys. zwiedzających. Biorąc pod uwagę, że ta impreza jest skierowana głównie na segment klientów B2B, jest to bardzo dobry wynik – gdzie indziej znajdzie się przestrzeń skupiającą w tym samym miejscu i czasie tylu potencjalnych kontrahentów, z którymi można porozmawiać na żywo i przedstawić im swoją ofertę? Od wielu lat pomagamy firmom z naszego kraju, dostarczając im wysokiej jakości stoiska targowe R+T, które pozwalają im na godną reprezentację przedsiębiorstwa na różnych targach. Z imprezami z cyklu R+T Stuttgart również mamy niemałe doświadczenie, ponieważ już kilkakrotnie projektowaliśmy i realizowaliśmy wyjątkowe stoiska targowe dla naszych klientów na tę okazję.
20180305 anwis web 3


ANWIS | 2018 | 160m2 | DESIGN + CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko targowe R+T

20180305 anwis web 6


ANWIS | 2018 | 160m2 | DESIGN + CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko targowe R+T

DO PREZENTECJI ANWIS 1 copy scaled


ANWIS | 2012 | DESIGN + CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko targowe R+T

Anwis designed and build by Smart Design Expo RT stuttgart3 scaled


ANWIS | 2015 | 112m2 | DESIGN + CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko targowe R+T

DSC01759 scaled


ANWIS | 2015 | 112m2 | DESIGN + CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko targowe R+T

FA 4164 scaled


Stoisko targowe R+T

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze stoiska targowe R+T były unikalne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas targów bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też staramy się dostarczać naszym klientom nowoczesne rozwiązania, które mogą zainteresować potencjalnych klientów. Odpowiedni design stanowi też pewną formę wizytówki. Wiele osób zwraca na to uwagę, ponieważ uważają, że profesjonalnie przygotowane stoisko targowe R+T jest równe profesjonalizmowi firmy, która się na nim reklamuje. Wiele naszych projektów zostało docenionych na arenie międzynarodowej, co jest szczególnym wyróżnieniem nie tylko dla nas, jako biura projektowego, ale przede wszystkim prestiżem i kolejnym kanałem rozgłosu dla Twojej marki.
1060x7509


Wybierz profesjonalną firmę - Stoisko targowe R+T SMART DESIGN EXPO

Na rynku działamy już od wielu lat, dostarczając naszym klientom wyjątkowe rozwiązania, które pozwolą im na pokazanie się na różnych targach w pełnej okazałości. Dzięki naszym rozwiązaniom niejedna firma odniosła sukces podczas imprez targowych. Do wytwarzania naszych stoisk targowych R+T wykorzystujemy nowoczesne technologie, które gwarantują nie tylko doskonałą precyzję, ale i ogromne możliwości. Co więcej - nasze stoiska nie tylko dobrze się prezentują, ale są też trwałe i bezpieczne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści z chęcią udzielą na nie odpowiedzi.
Wyznacz trasę