Stoiska targowe w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Poznańskie to miejsce wymiany handlowej znane w całej Europie środkowo-wschodniej. Doskonała lokalizacja – w połowie drogi między Warszawą a Berlinem sprawia, że z roku na rok każda impreza organizowana na poznańskich targach przyciąga coraz większe grono wystawców i Gości. W skład MTP wchodzi 16 pawilonów o bardzo wysokim standardzie, na których znajdują się zarówno hale wystawiennicze jak i sale konferencyjne. Lokalizacja w samym sercu miasta pozwala na dobry dojazd na teren targów za pomocą dobrze skomunikowanych miejskich linii tramwajowych oraz autobusowych. Targi znajdują się przy samym Dworcu Głównym w Poznaniu, 15 min od malowniczego Starego Rynku. Największe wydarzenia takie jak targi rolnicze Polagra czy Budma – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury cieszą się uznaniem producentów na skalę całej Europy. Rokrocznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich spotykają się wystawcy z przeróżnych branż, a same wydarzenia cieszą się ogromną popularnością publiczności. Industrialna przestrzeń znakomicie nadaje się do prezentowania szerokiego wachlarza produktów i usług. Nigdy nie brakuje nas na imprezach tego typu: nasze zabudowy są tam obecnie, reprezentując naszych klientów w jak najpełniejszy sposób.
Drutex Budma 2020 Obszar roboczy 1 kopia 3 1


Stoiska targowe Poznań - zabudowa

Międzynarodowe Targi Poznańskie z racji lokalizacji są nam szczególnie bliskie i bardzo dobrze znane. Dzięki temu dokładnie wiemy, jak najlepiej wykorzystać przestrzeń poznańskich hal targowych w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę odbiorcy i odpowiednio wyeksponować oferowany produkt. Stoiska targowe w Poznaniu projektujemy inspirując się najnowszymi trendami z zakresu architektury tymczasowej. Nasze dotychczasowe instalacje spotkały się z dużym uznaniem publiczności, co poświadczają nagrody, które otrzymaliśmy za najlepsze projekty stoiska targowego w ubiegłych latach. Każde zlecenie, którego się podejmujemy poprzedzamy dokładną analizą firmy – w ten sposób stoisko, które jest jej wizytówką, przekazuje wszystkie najważniejsze idee, jest spójne z estetyką oraz polityką firmy, podkreśla atuty, wyróżnia się i dzięki temu na dłużej pozostaje w pamięci odbiorcy oraz innych wystawców z branży. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio zabudowy stoisk targowych, a w sprawie szczegółów prosimy o kontakt. Gwarantujemy spektakularne doznania i pełen profesjonalizm.
SDE Euroshop 2020 Obszar roboczy 1 kopia 2 1 1


Zabudowa stoisk targowych Poznań

Nie bez przyczyny więc siedziba naszej firmy znajduje się właśnie w Poznaniu – a zasadniczo w Wysogotowie tuż pod Poznaniem. Dzięki temu mamy przyjemność bardzo często odwiedzać lokalne targi - zarówno jako realizatorzy zabudowy stoisk wystawienniczych, jak i czynni obserwatorzy trendów. Nie jest bowiem tak, że raz zdobytą wiedzę wykorzystujemy w niezmienionej formie. Stale się rozwijamy, szukając nowych pomysłów na aranżację i przypatrując się trendom. To wszystko wykorzystujemy następnie po to, aby proponować własne innowacyjne pomysły na przestrzeń. Zabudową stoisk targowych zajmujemy się bez przerwy od 20 lat. Doskonale wiemy więc, na co położyć większy akcent i jak ustosunkować się do potrzeb klienta. Jednocześnie stale szukamy nowych źródeł ujścia dla naszych pomysłów. Projekty realizujemy w taki sposób, aby oryginalną zabudową wzbudzać zainteresowanie, zaskakiwać i promować markę w sposób atrakcyjny i nietypowy.
DSC 0437 1


Nowoczesne i innowacyjne stoiska targowe w Poznaniu

Targi to wielkie święto wystawców. W jednym miejscu można zaprezentować ofertę towarów bądź usług w sposób zupełnie inny niż ten, który wybieramy na co dzień, aby skutecznie się zareklamować. Przestrzeń wystawowa, wraz ze stoiskową zabudową targową, jest pod tym względem wyjątkowa. Na niewielkiej powierzchni można pokazać się z zupełnie innej perspektywy, jednocześnie nawiązując bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami i kontrahentami. Wbrew pozorom nie potrzeba wiele, aby otrzymać zadowalający efekt. Wystarczy dobrze zaplanować przestrzeń. Aby tak się stało, potrzebne jest wsparcie doświadczonych projektantów i architektów - takich, jak my! Jesteś ciekawy, jak pracujemy? Zapraszamy Cię do świata, w którym pierwsze skrzypce gra design. Staramy się zawsze odpowiedzieć na oczekiwania klientów, uwzględniając ich potrzeby dotyczące przestrzeni. Zabudowa stoisk targowych w Poznaniu jest dość wymagająca, zwłaszcza jeśli chodzi o jej konstrukcję. Każdy element musi zostać dokładnie przemyślany i zaplanowany. Dopiero po analizie architektonicznej możemy przejść do testowania różnych modnych rozwiązań. Nie stronimy też od innowacji - jesteśmy zdania, że im atrakcyjniejsze stoisko targowe (Poznań), tym większe zainteresowanie odbiorców. Od jakiegoś czasu jako "wypłapywacze" uwagi na targach znakomicie sprawdza się skupianie na zmysłach. Potencjalny klient jest zachwycony, gdy zyskuje możliwość dotknięcia bądź posmakowania tego, co oferujesz. My idziemy jednak o krok dalej – podczas projektowania zabudowy stoisk targowych w Poznaniu łączymy wrażenia zmysłowe, tworząc przestrzeń arcyciekawą dla każdego, kto lubi nowinki technologiczne.
Dekoma1


Stoiska targowe Poznań

Od wielu lat wykonujemy stoiska targowe w Poznaniu. Zapewniamy profesjonalny projekt i jego realizację, obejmującą również produkcję poszczególnych elementów. Kompleksowość naszej oferty i oryginalność zabudów sprawią, że Twoja firma może znacznie się wyróżnić podczas targów branżowych, co świetnie wpłynie na promocję Twojego przedsiębiorstwa. Współpraca zaczyna się od rozmowy, ponieważ lubimy dokładnie omawiać wszystko z naszymi klientami, poznać ich potrzeby, żeby każdy projekt był dopasowany do oczekiwań i dobrze spełniał swoje zadanie. Eksperci będą zbierać informacje na temat stoisk konkurencji w przeszłości oraz innowacyjnych pomysłów stosowanych na całym świecie. Dzięki burzy mózgów będziemy w stanie wybrać najlepsze rozwiązania dla danego stoiska targowego w Poznaniu, także w kontekście danej branży. Ostatecznie klient otrzyma od nas projekt w formie prezentacji zawierającej wizualizacje. Jego realizacja rozpocznie się dopiero po akceptacji ze strony zleceniodawcy i wprowadzeniu ewentualnych poprawek.
dekoma16


Zabudowa stoisk targowych Poznań

Proponowane przez nas stoiska targowe (Poznań) są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Nasza firma jest wyposażona w nowoczesny park maszynowy, w którym znajdują się zaawansowane technologicznie urządzenia, pozwalające wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i wytrzymałe materiały. Lubimy innowacje, dlatego do produkcji stoisk targowych w Poznaniu, wykorzystujemy na przykład interaktywne tablety, telewizory, ekrany i nowoczesne oświetlenie. Dysponujemy sporym katalogiem mebli, jednak jeśli masz taką potrzebę, stworzymy nowe modele w naszej stolarni. Pracuje dla nas 150 ekspertów z różnych dziedzin – projektantów, grafików, techników, elektryków, monterów, stolarzy i nie tylko. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zabudowa stoiska targowego w Poznaniu zostanie wykonana jak najbardziej profesjonalnie. Możesz nam zaufać! Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości stoisk targowych w Poznaniu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy 20-letnie doświadczenie i w każdym przypadku kierujemy się kreatywnością, oryginalnością oraz indywidualnym podejściem do zleceń.
Wyznacz trasę