Składane i sklejane stoiska targowe

Smart Design Expo to firma o bogatym doświadczeniu i imponującym dorobku. W jej ofercie można znaleźć m.in. sklejane stoiska targowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stabilna, a zarazem niestandardowa konstrukcja stanowi podstawę unikatowej, stworzonej na potrzeby indywidualnego Klienta aranżacji. Firma wyróżnia się niebanalnymi realizacjami, których źródła należy szukać w kreatywnym podejściu do architektury tymczasowej.


Składane stoiska targowe – wielofunkcyjne i nowoczesne

Realizacje firmy Smart Design Expo są atrakcyjne nie tylko pod względem wizualnym, ale też praktyczne. Projektujemy stabilne i bezpieczne rozwiązania, które można wykorzystywać wielokrotnie podczas wydarzeń związanych z promocją marki. Sklejane stoiska targowe stanowią skuteczny sposób na kreatywną ekspozycję produktów i usług wystawców. Świadomość aktualnych trendów w marketingu wystawienniczym pozwala firmie Smart Design Expo tworzyć efektowne i modne aranżacje, przyciągające nie tylko kolorem i światłem, ale też zapachem lub dźwiękiem. Składane stoiska targowe można wykorzystać jako pobudzającą emocje przestrzeń do sensualnego doświadczania marki. Poprzez złudzenia optyczne, odpowiednie oświetlenie oraz wrażenie ruchu, nasze instalacje opowiadają intrygującą historię, sprzyjającą budowaniu wartości marki w świadomości odbiorców.


Praktyczne, sklejane stoiska targowe

Smart Design Expo tworzy niebanalnie, solidnie i z dużym zaangażowaniem. Realizacje firmy cieszą się dużym uznaniem podczas prestiżowych imprez targowych w całej Europie. Projektując składane stoiska targowe, firma uwzględnia nowoczesną technologię. Dzięki takim rozwiązaniom, jak content video, stoły interaktywne czy VR, osoby zwiedzające stoisko stają się bardziej aktywne i angażują swoją energię w dostępne na ekspozycji atrakcje. Dzięki temu marka zapisuje się w ich pamięci na długo. Sklejane stoiska targowe realizowane są sprawnie i szybko, w odpowiedzi na oczekiwania oraz potrzeby naszych Klientów i zgodnie z brandingiem marki.
Wyznacz trasę