Architekci i Projektanci wnętrz Gliwice – Projektowanie i Aranżacja wnętrz Gliwice

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych aranżacji różnego rodzaju przestrzeni. Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jednak oferta biura to także szereg projektów tworzonych na potrzeby komercyjne. Wykonujemy szkice sypialni, sklepów czy też recepcji w taki sposób, aby odznaczały się wyjątkowością i niespotykanym designem. Jesteśmy firmą, która do odważnych projektów podchodzi z poczuciem wyzwania. Nie boimy się zabaw z architekturą, kolorem oraz kształtem, dzięki czemu na przestrzeni ostatnich lat zdobyliśmy wiele branżowych nagród za niespotykane podejście do podejmowanych realizacji.


Jak działamy?

Szczególnie na początkowym etapie kluczowe jest, aby nasz projektant wnętrz uzyskał wszystkie niezbędne informacje na temat realizacji. Dane, takie jak wielkość przestrzeni, kolorystyka oraz zastosowane technologie i systemy pomogą w sprawnym przeprowadzeniu kolejnych etapów zlecenia. Zebrane dane są przedstawiane wszystkim architektom naszego biura, a następnie dochodzi do kreatywnej burzy mózgów. Każdy z pracowników przedstawia swoją koncepcję na poszczególne elementy projektu pamiętając, by były one zgodne z oczekiwaniami klienta oraz z możliwościami technicznymi przestrzeni.


Projektowanie wnętrz - Gliwice

Na przestrzeni ostatnich lat uczestniczyliśmy w wielu imprezach wnętrzarskich organizowanych na całym świecie, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Projektowanie wnętrz to bardzo złożony proces, dlatego wszystkie konferencje branżowe oraz zdobyte wyróżnienia sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań informatycznych, dzięki czemu możliwe jest przeniesienie wszystkich pomysłów na ekran komputera. Pozwala to na stworzenie wizualizacji opracowywanego zlecenia oraz dopracowanie wszystkich elementów z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Nowoczesny system komputerowy pozwala również na prezentację projektu, którą przeprowadza niezwykle doświadczony architekt wnętrz oraz na wprowadzenie poprawek zgodnie z uwagami klienta. Dopiero w tym momencie przystępujemy do produkcji wszystkich niezbędnych elementów.


Architekt wnętrz - Gliwice

Nowoczesny park maszynowy sprawia, że czynności produkcyjne są realizowane w niezwykle szybki oraz precyzyjny sposób. Możliwe jest zaimplementowanie elementów multimedialnych, a ponadto mebli i oświetlenia, które podniosą funkcjonalność przestrzeni. Wykonujemy grafiki oraz tworzymy materiały, które stanowią znakomite uzupełnienie każdej przestrzeni. Wykonane w ten sposób wnętrza odznaczają się stylem i niepowtarzalnością. Kadra doświadczonych pracowników sprawia, że oferujemy dużo więcej prac niż tylko aranżacja wnętrz. Gliwice to miasto, w którym w ostatnim czasie przeprowadziliśmy szereg czynności montażowych, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.
Wyznacz trasę