Stoiska targowe w Hanower

Hanower jest miastem położonym w atrakcyjnym pod względem gospodarczym, a także turystycznym rejonie Niemiec, w okolicy Zagłębia Ruhry. Jest to miasto bardzo dobrze skomunikowane, bogate w atrakcje, z ogromną przestrzenią wystawienniczą na terenie hal targowych. Corocznie Hanower gromadzi prawie 2 miliony Gości targowych, mając w swojej ofercie ponad 100 różnych targów branżowych. Najbardziej znane to: • Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle, czyli Hannover Messe, które mają miejsce w kwietniu • Domotex – Międzynarodowe Targi Dywanów i Pokryć Podłogowych w styczniu • Gritechnica – Międzynarodowe Targi producentów Sprzętu Rolniczego na jesieni • Ligna – Międzynarodowe Targi Przemysłu Drzewnego, mające miejsce w maju • i wiele innych.
IMG 2325 kopia


Stoiska targowe – Hanower

Obecność na targach w Hanowerze to wyjątkowa okazja do poznania innych firm w branży na światowym poziomie. Prezentacje i rozwiązania technologiczne znacznie wyprzedzają możliwości produkcyjne swoich czasów. Innowacyjne pomysły oraz możliwości ich zastosowań. Targi branżowe w Hanowerze znacznie poszerzają horyzonty - są doskonałą przestrzenią do zaprezentowania firmy i nawiązania kontaktów handlowych.
tatarstan4 kopia


Targi w Hanower

Projektujemy stoiska targowe na targi w Hanowerze, które pozwolą Państwu jak najlepiej zaprezentować firmę oraz oferowane usługi. Bogate doświadczenie, które potwierdza nasze portfolio oraz zdobyte nagrody z zakresu designu architektury tymczasowej, pozwala nam na tworzenie dobrych, funkcjonalnych eskpozycji, które trafiają w samo sedno – odpowiednio eksponują logo firmy oraz prezentowane produkty, przekazują ideę dbając o estetyczną oprawę. Projektowane przez nas stoiska targowe zdobywają uznanie wystawców, ponieważ są wiernym odzwierciedleniem stylistyki firmy i spójnie przekazują odbiorcy czytelny komunikat. Nie boimy się wyzwań i wiemy, jak ważnym wydarzeniem są targi w Hanowerze, dlatego mobilizujemy wszystkie siły, aby stworzyć projekt, który przyciągnie uwagę targowych Gości oraz innych wystawców z branży.
Wyznacz trasę