Stoiska targowe – Warszawa

Na przedmieściach Warszawy, w Nadarzynie, zlokalizowane jest największe centrum targowo-wystawiennicze w Polsce, a także w Europie środkowo-wschodniej. Mowa o PTAK Warsaw Expo, na które składa się sześć bardzo nowoczesnych hal targowych o łącznej powierzchni 143 tysięcy m2. Każda z hali wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt multimedialny oraz dźwiękoszczelne ściany, które pozwalają na organizację w jednej hali targowej kilku wydarzeń synchronicznie. Ponadto targi dysponują ogromną przestrzenią wokół zabudowań, która pozwala na organizację imprez plenerowych na szeroką skalę. W Warszawie odbywają się największe w Polsce Międzynarodowe Targi Turystyczne – World Travel Show oraz targi samochodowe Warsaw Motor Show – które uchodzą za jedne z największych w Europie. W ramach oferowanych przez nas usług tworzymy projekty stoisk targowych (Warszawa), między innym na tak znane i prestiżowe wydarzenia, jakie mają miejsce na terenie Międzynarodowych Targów w Warszawie. Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do działania podczas spotkań targowych o największym prestiżu. Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem zabudowy stoisk targowych w Warszawie także podczas wydarzeń o mniejszym zasięgu lokalnym. Najważniejsze jest dla nas to, aby wystawa zachwycała nowoczesnym designem i innowacyjnością. Projekt zawsze skrojony zostaje na miarę marki, która ma być promowana podczas wystawy – doskonale orientujemy się zarówno w najnowszych trendach, jak i sprawdzonych już rozwiązaniach konstrukcyjnych. Z nami zyskasz zabudowę, która zachwyci każdego i wszędzie: zarówno potencjalnych klientów, jak i przyszłych kontrahentów zainteresowanych współpracą z Twoją firmą.


Stoiska targowe Warszawa

Każdy projekt stoiska targowego w Warszawie tworzymy w oparciu o znajomość przestrzeni hali targowej i jej technologicznych możliwości. Wykorzystujemy potencjał miejsca oraz różne środki przekazu – za pomocą konstrukcji przestrzennych, grafiki, tekstu i multimediów – a wszystko po to, aby przedstawić wystawcę oraz oferowany produkt w najlepszym możliwym świetle. Mobilizujemy wszystkie siły i tworzymy projekt, który trafia w samo sedno – jest wierne ideom firmy i przyciąga uwagę odbiorcy. Zależy nam również na tym, aby tworzone przez nas stoiska targowe były przyjemne w odbiorze i funkcjonalne. Wiemy, że wystawcy, którzy decydują się na udział PTAK Warsaw Expo wymagają wiele. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie sprostać tym wymaganiom. Posiadamy odpowiedni sprzęt i zaplecze, dzięki temu nasze projekty zabudowy stoisk targowych w Warszawie trafiają w sam punkt – wyróżniają się i opowiadają o produkcie. Więcej o nas i o naszych realizacjach przestrzennych znajdą Państwo na naszej stronie oraz w naszym portfolio. W celu poznania szczegółów oferty, zapraszamy do kontaktu!


Zabudowa stoisk targowych Warszawa

Jesteśmy dumni, że nasze realizacje są obecne na najbardziej prestiżowej przestrzeni wystawowej w Polsce, czyli Warszawie. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż, mamy więc szerokie doświadczenie w tym zakresie. Wiemy, w jaki sposób zaplanować stoisko targowe dla księgarza, sprzedawcy lokalnych produktów spożywczych, producenta designerskich mebli, dystrybutora roślin doniczkowych czy przedstawiciela firmy oferującej nowoczesne technologie 3D. Nie stawiamy przed sobą ograniczeń. Dostosowujemy zabudowę stoiska targowego w Warszawie zarówno do charakteru samych targów, jak i branży, do jakiej przynależy. Przy tym wszystkim nie zapominamy rzecz jasna o kliencie – to jego pomysły i potrzeby zawsze są na pierwszym miejscu. Burza mózgów, jaką przeprowadzamy na podstawie wszystkich pozyskanych danych pozwala nam na prezentowanie innowacyjnych, niespotykanych rozwiązań. Wybierz nas, a przekonasz się, że zabudowa wystawowa może zdecydowanie różnić się od tego, z czym dotychczas miałeś do czynienia. Zachwycisz odbiorców, zachęcisz ich do poznania swojej marki i zakończysz PTAK Warsaw Expo z sukcesem!


Nowoczesne stoiska targowe w Warszawie

Nie ma lepszego miejsca na zareklamowanie produktów i usług niż targi. Bez względu na to, czy będą miały zasięg wyłącznie lokalny czy międzynarodowy - zawsze warto pokazać się innym z jak najlepszej strony. Jeśli dotychczas spoglądałeś na innych wystawców z zazdrością i zastanawiałeś się, co robiłeś nie tak, najwyższy czas skorzystać ze wsparcia naszych architektów i projektantów. Dzięki nam dowiesz się, w jaki sposób zaplanować zabudowę stoisk targowych w Warszawie, aby wzbudzać zachwyt i dużo większe zainteresowanie! Istnieje mnóstwo kreatywnych pomysłów na prezentację swojej marki. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, jaką pozyskiwaliśmy przez ostatnie 20 lat działalności. Razem stworzymy stoiska targowe (Warszawa), które zachwycą odbiorców, a konkurencję pozostawi daleko w tyle. Otrzymasz od nas wsparcie merytoryczne, świetnie przygotowanych specjalistów od designu, a także sztab architektów, którzy krok po kroku przygotują idealne stoiska targowe w Warszawie. Aby jednak efekt był zadowalający, potrzebujemy Ciebie – kreatora najlepszych pomysłów, które następnie nadamy odpowiedni kształt. Jesteś ciekawy, jak może wyglądać Twoja zabudowa stoiska targowego w Warszawie? Odwiedź nasze biuro w Poznaniu!
nowoczesne stoisko targowe Warszawa


Stoiska targowe Warszawa - zabudowa, projekty

Projektowanie i przygotowywanie profesjonalnych stoisk targowych w Warszawie to dla nas coś więcej niż praca. Staramy się, aby każde z nich było czymś w rodzaju małego dzieła sztuki, które pozostanie nie tylko w pełni funkcjonalne i pozwoli zaprezentować się firmie z jak najlepszej strony, ale także będzie znakomicie wyglądać, przyciągając zainteresowanie potencjalnych klientów. W każdym z naszych projektów stosujemy innowacyjne i oryginalne rozwiązania – dzięki nim ukończone stoisko targowe będzie wyróżniało się na tle innych. Dokładamy też wszelkich starań, aby całkowicie wypełnić dostępną dla nas przestrzeń – nie ma więc mowy o niezagospodarowanych fragmentach.
stoisko Warszawa


Zabudowa stoisk targowych w Warszawie ze Smart Design Expo

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny w naszej branży jest stały kontakt z klientem. Dzięki niemu wszystkie elementy zabudowy stoiska targowego w Warszawie będą przygotowane dokładnie tak, jak osoba zamawiająca sobie tego życzy. Nasze działania są kompleksowe – po zaprojektowaniu całej zabudowy stoiska i zatwierdzeniu projektu przez klienta możemy przejść do produkcji i przygotowywania jego elementów. Daje to niesamowitą oszczędność czasu, którą zlecający może spożytkować wedle własnego uznania.


Jak przebiega proces współpracy z nami? Stoiska targowe Warszawa

Na początku przeprowadzamy tzw. wywiad z klientem, który pozwala nam na poznanie jego potrzeb i wymagań. Te informacje stanowią podstawę kroku drugiego, którym są przygotowania. Po tym etapie z kolei przychodzi tzw. czas inspiracji, podczas którego projekt przybiera swoją właściwą formę, którą można już zobaczyć na wizualizacjach. Następnie proces projektowania przechodzi w fazę finalną, obejmującą domknięcie wszystkich szczegółów i zatwierdzenie. Dalej gotowy projekt trafia do działu produkcji, który przygotowuje zabudowę stoiska targowego (Warszawa).
stoisko targowe Ciarko targi Warsaw Home


Zabudowa stoisk targowych Warszawa. Dlaczego warto na nas postawić?

Ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie, które wynika z wieloletniego stażu działalności w branży. Z powodzeniem funkcjonujemy na rynku, cały czas dostarczając naszym klientom wysokiej jakości rozwiązania, dzięki którym mogą godnie zaprezentować się na targach w kraju i za granicą. Jesteśmy firmą rzetelną i profesjonalną, czego dowodem jest bardzo bogate portfolio, zawierające liczne realizacje zarówno dla małych, jak i dużych firm.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę