Stoiska targowe w Warszawie

Na przedmieściach Warszawy, w Nadarzynie, zlokalizowane jest największe centrum targowo-wystawiennicze w Polsce, a także w Europie środkowo-wschodniej. Mowa o PTAK Warsaw Expo, na które składa się sześć bardzo nowoczesnych hal targowych o łącznej powierzchni 143 tysięcy m2. Każda z hali wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt multimedialny oraz dźwiękoszczelne ściany, które pozwalają na organizację w jednej hali targowej kilku wydarzeń synchronicznie. Ponadto targi dysponują ogromną przestrzenią wokół zabudowań, która pozwala na organizację imprez plenerowych na szeroką skalę. W Warszawie odbywają się największe w Polsce Międzynarodowe Targi Turystyczne – World Travel Show oraz targi samochodowe Warsaw Motor Show – które uchodzą za jedne z największych w Europie. W ramach oferowanych przez nas usług tworzymy projekty stoisk targowych, między innym na tak znane i prestiżowe wydarzenia, jakie mają miejsce na terenie Międzynarodowych Targów w Warszawie. Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do działania podczas spotkań targowych o największym prestiżu. Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem zabudowy stoisk także podczas wydarzeń o mniejszym zasięgu lokalnym. Najważniejsze jest dla nas to, aby wystawa zachwycała nowoczesnym designem i innowacyjnością. Projekt zawsze skrojony zostaje na miarę marki, która ma być promowana podczas wystawy – doskonale orientujemy się zarówno w najnowszych trendach, jak i sprawdzonych już rozwiązaniach konstrukcyjnych. Z nami zyskasz zabudowę, która zachwyci każdego i wszędzie: zarówno potencjalnych klientów, jak i przyszłych kontrahentów zainteresowanych współpracą z Twoją firmą.


Stoiska targowe – Warszawa

Każdy projekt stoiska tworzymy w oparciu o znajomość przestrzeni hali targowej i jej technologicznych możliwości. Wykorzystujemy potencjał miejsca oraz różne środki przekazu – za pomocą konstrukcji przestrzennych, grafiki, tekstu i multimediów – a wszystko po to, aby przedstawić wystawcę oraz oferowany produkt w najlepszym możliwym świetle. Mobilizujemy wszystkie siły i tworzymy projekt, który trafia w samo sedno – jest wierne ideom firmy i przyciąga uwagę odbiorcy. Zależy nam również na tym, aby tworzone przez nas stoiska targowe były przyjemne w odbiorze i funkcjonalne. Wiemy, że wystawcy, którzy decydują się na udział Ptak Warsaw Expo wymagają wiele. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie sprostać tym wymaganiom. Posiadamy odpowiedni sprzęt i zaplecze, dzięki temu nasze projekty trafiają w sam punkt – wyróżniają się i opowiadają o produkcie. Więcej o nas i o naszych realizacjach przestrzennych znajdą Państwo na naszej stronie oraz w naszym portfolio. W celu poznania szczegółów oferty, zapraszamy do kontaktu!


Zabudowa stoisk targowych - Warszawa

Jesteśmy dumni, że nasze realizacje są obecne na najbardziej prestiżowej przestrzeni wystawowej w Polsce, czyli Warszawie. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż, mamy więc szerokie doświadczenie w tym zakresie. Wiemy, w jaki sposób zaplanować stoisko dla księgarza, sprzedawcy lokalnych produktów spożywczych, producenta designerskich mebli, dystrybutora roślin doniczkowych czy przedstawiciela firmy oferującej nowoczesne technologie 3D. Nie stawiamy przed sobą ograniczeń. Dostosowujemy zabudowę stoiska zarówno do charakteru samych targów, jak i branży, do jakiej przynależy. Przy tym wszystkim nie zapominamy rzecz jasna o kliencie – to jego pomysły i potrzeby zawsze są na pierwszym miejscu. Burza mózgów, jaką przeprowadzamy na podstawie wszystkich pozyskanych danych pozwala nam na prezentowanie innowacyjnych, niespotykanych rozwiązań. Wybierz nas, a przekonasz się, że zabudowa wystawowa może zdecydowanie różnić się od tego, z czym dotychczas miałeś do czynienia. Zachwycisz odbiorców, zachęcisz ich do poznania swojej marki i zakończysz PTAK Warsaw Expo z sukcesem!


Nowoczesne stoiska targowe w Warszawie

Nie ma lepszego miejsca na zareklamowanie produktów i usług niż targi. Bez względu na to, czy będą miały zasięg wyłącznie lokalny czy międzynarodowy - zawsze warto pokazać się innym z jak najlepszej strony. Jeśli dotychczas spoglądałeś na innych wystawców z zazdrością i zastanawiałeś się, co robiłeś nie tak, najwyższy czas skorzystać ze wsparcia naszych architektów i projektantów. Dzięki nam dowiesz się, w jaki sposób zaplanować zabudowę stoisk targowych, aby wzbudzać zachwyt i dużo większe zainteresowanie! Istnieje mnóstwo kreatywnych pomysłów na prezentację swojej marki. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, jaką pozyskiwaliśmy przez ostatnie 20 lat działalności. Razem stworzymy zabudowę, która zachwyci odbiorców, a konkurencję pozostawi daleko w tyle. Otrzymasz od nas wsparcie merytoryczne, świetnie przygotowanych specjalistów od designu, a także sztab architektów, którzy krok po kroku przygotują idealne stoiska targowe w Warszawie. Aby jednak efekt był zadowalający, potrzebujemy Ciebie – kreatora najlepszych pomysłów, które następnie nadamy odpowiedni kształt. Jesteś ciekawy, jak może wyglądać Twoja zabudowa stoiska targowego? Odwiedź nasze biuro w Poznaniu!

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę