Drewniane stoisko targowe

Dobrze skonstruowane stoisko targowe jest najlepszą wizytówką firmy na różnego rodzaju eventach. Przyciąga nowych klientów, a także buduje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Jaką stylistykę wybrać, aby wrażenie było jak najlepsze? Niebanalnym i przyciągającym uwagę wyborem będzie drewniane stoisko targowe, które zapewni niepowtarzalny design.
pkp trako 2017 03


Drewniane stoisko targowe – oryginalność ma znaczenie

Podstawą każdej realizacji jest dobry pomysł i spójny projekt. Tworzymy w oparciu o potrzeby danej marki, uwzględniając jej sposób komunikacji z odbiorcami oraz mocne strony. Drewniane stoisko targowe przyciąga efektownymi kompozycjami kolorystycznymi, odzwierciedlającymi aktualne trendy w marketingu wystawienniczym. Na wyjątkowy design drewnianej ekspozycji składają się także oryginalna konstrukcja oraz przemyślana aranżacja. Zastosowanie mediów najnowszej generacji czyni drewniane stoisko targowe jeszcze bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych odbiorców marki. Smart Design Expo skłania ich do interakcji poprzez aktywności sensoryczne, wysokiej jakości stoły multimedialne oraz VR. Silne doznania wizualne zapewniają duże ekrany diodowe, służące do wyświetlania filmów brandingowych i nie tylko.

Drewniane stoisko targowe - Smart Design Expo

Drewniane stoisko targowe zapewnia zachowanie prostego, nieco rustykalnego charakteru, co może korzystnie świadczyć o Twojej firmie. Na tego typu reklamę decydują się przedsiębiorcy, którzy podążają za trendami. Powracając do klasycznego, drewnianego rozwiązania, dajesz wyraz swojemu wysokiemu poczuciu estetyki. Dbając o właściwy wygląd swojego stoiska, dbasz również o dobre relacje z klientami. Odpowiednio zaprojektowane drewniane stoisko targowe to znak, że potrafisz się zaprezentować.
SDE Euroshop 2020 Obszar roboczy 1 kopia 4 1


Drewniane stoisko targowe – jedno stoisko, wiele możliwości

Drewno to jeden z najbardziej podstawowych i najczęściej wykorzystywanych przy produkcji stoisk materiałów. Wiemy doskonale, jak wykorzystać je do zaaranżowania przestrzeni ekspozycyjnej – zainspiruj się naszymi realizacjami drewnianych stoisk targowych. Drewno jest materiałem wytrzymałym, dlatego nie musisz martwić się o trwałość Twojego drewnianego stoiska targowego. W Smart Design Expo bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie, dlatego końcowy projekt drewnianego stoiska targowego będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Drewno daje duże możliwości – można za jego pomocą wykonać wiele projektów. Drewniane stoisko targowe to rozwiązanie pełne klasy i dobrego smaku, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.
vox Kielce 2018 9


Klasyka w nowoczesnym wydaniu – drewniane stoisko targowe

Rustykalna konstrukcja stoiska targowego nie musi oznaczać rezygnacji z nowoczesnych rozwiązań. W Smart Design Expo wiemy, jak ważne jest łączenie tradycji z innowacyjnością. W projektach drewnianych stoisk targowych wykorzystujemy multimedialne rozwiązania – połączenie klasyki z nowoczesnością to najlepsza wizytówka dla Twojej firmy.
DSC4258


Drewniane stoisko targowe – nowoczesność i kreatywność

Podstawą każdej realizacji Smart Design Expo jest dobry pomysł i spójny projekt. Tworzymy w oparciu o potrzeby danej marki, uwzględniając jej sposób komunikacji z odbiorcami oraz mocne strony. Drewniane stoisko targowe przyciąga efektownymi kompozycjami kolorystycznymi, odzwierciedlającymi aktualne trendy w marketingu wystawienniczym. Na wyjątkowy design ekspozycji składają się także oryginalna konstrukcja oraz przemyślana aranżacja. Zastosowanie mediów najnowszej generacji czyni drewniane stoiska targowe jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla potencjalnych odbiorców marki. Smart Design Expo skłania ich do interakcji poprzez aktywności sensoryczne, wysokiej jakości stoły multimedialne oraz VR. Silne doznania wizualne zapewniają duże ekrany diodowe, służące do wyświetlania filmów brandingowych i nie tylko.
Human Touch Group Pavilion built by Smart Design Expo a1


Drewniane stoisko targowe receptą na udaną promocję

W swoich realizacjach Smart Design Expo stawia na efekt zaskoczenia. Umożliwia także uczestnikom targów sensualne doświadczanie marki poprzez zapach, dźwięk, dotyk lub światło. Realizowane przez firmę drewniane stoiska targowe są czymś więcej, niż fizycznym obiektem, służącym estetycznemu wyeksponowaniu produktów marki. To kreatywne instalacje, które na długo pozostają w pamięci odbiorców, zapewniając wystawcy marketingowy sukces. Smart Design Expo nie tylko projektuje drewniane stoiska targowe, ale też podejmuje się ich szybkiej realizacji, uwzględniającej sprawny montaż. Wykonane z drewna stoiska targowe urzekają naturalnym charakterem i estetycznym wyglądem. Smart Design Expo dba o każdy detal tworzonych aranżacji, zapewniając niebanalny, przyciągający uwagę efekt.
Wyznacz trasę