Stoisko targowe Warsaw Home

Jednymi z największych targów wnętrzarskich nie tylko w Polsce, ale także w Europie są targi Warsaw Home & Contract organizowane przez spółkę Warsaw Home Expo Sp z.o.o., która należy do Grupy PTAK. Targi odbywają się co roku w Warszawie, przyciągając ogromną ilość wielbicieli nowoczesnego designu, architektów, projektantów, producentów z branży wnętrzarskiej oraz inwestorów z całego świata. W tej chwili targi Warsaw Home & Contract są 4-te pod względem wielkości, biorąc pod uwagę wszystkie targi wnętrzarskie na terenie Europy - skorzystaj z okazji i zdecyduj się na nasze usługi projektowania stoisk targowych Warsaw Home & Contract.
DSC3533


OMNIRES | 2019 | 130m2 | DESIGN AND CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko Targowe Warsaw Home

DSC 7587 2 3 scaled


CIARKO | 2021 | 56m2 | DESIGN AND CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko Targowe Warsaw Home

DSC 74852 scaled


REJS| 2021 | 104m2 | DESIGN AND CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko Targowe Warsaw Home

DSC3821


STARGRES | 2021 | 133m2 | DESIGN AND CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko Targowe Warsaw Home

DSC4258


ELECTROLUX | 2019 | 132m2 | DESIGN AND CONSTRUCTION: SMART DESIGN EXPO - Stoisko Targowe Warsaw HomeDlaczego warto zdecydować się na innowacyjne stoisko targowe Warsaw Home & Contact?

W ramach naszych usług proponujemy stworzenie stoiska targowego Warsaw Home o unikatowym designie, które wykorzystywać będzie najbardziej nowoczesne i atrakcyjne wizualnie trendy wnętrzarskie po to, aby utworzyć przestrzeń, która przyciągnie obecnych projektantów i producentów i zachęci do zapoznania się z Twoimi produktami. Targi Warsaw Home & Contract to doskonała okazja, aby nawiązać nowe kontakty lub rozpocząć współpracę z ważnymi przedstawicielami z branży wnętrzarskiej, a wyróżniające się spośród innych stoisko targowe to podstawa, aby zachęcić innych do swoich usług. Na targach Warsaw Home często obecni są także dystrybutorzy oraz właściciele biur, hoteli czy restauracji, którzy szukają atrakcyjnych rozwiązań w zakresie designu - pokaż, że potrafisz dostarczyć im najciekawsze produkty oraz aranżacje. Stoisko targowe Warsaw Home & Contract dzieli się na cztery strefy. W strefie Selected Design znajdziemy marki z całego świata, które zajmują się produkcją wysokiej jakości mebli i akcesoriów w ramach przestrzeni komercyjnych, w tym biur i hoteli, ale również do innych lokali. Strefa Furniture obejmuje międzynarodowych producentów i wytwórców mebli do wnętrz prywatnych oraz biurowych. W strefie Kitchen co roku prezentują się twórcy mebli kuchennych, którzy stawiają na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, innowacyjne systemy i praktyczne akcesoria, czyli wszystko, co może ułatwić nam prace kuchenne. W strefie tej znajdziemy także oryginalne naczynia oraz zastawę stołową z rozmaitych materiałów. Strefa Component obejmuje elementy, które są niezbędne w przemyśle meblarskim, na przykład nowoczesne rozwiązania w zakresie okuć oraz innych detali. W strefie Light znaleźć można oczywiście najnowsze trendy w doborze oświetlenia, które ma ogromne znaczenie w każdej przestrzeni. Ostatnia zaś strefa - Textile - to miejsce, w którym zaprezentować można ciekawe rozwiązania w zakresie materiałów i wzornictwa.


Unikatowe stoisko targowe Warsaw Home & Contract

W ramach naszych usług proponujemy Ci najwyższej jakości projekt stoiska targowego (Warsaw Home), nad którym pieczę będą sprawować nasi doświadczeni architekci i projektanci. Wielokrotnie już nasze stoiska targowe odniosły sukces na tle konkurencji, wyróżniając się spośród innych i przyciągając wielu kontrahentów. Nasze kompleksowe usługi oraz bogate portfolio to najlepsze powody, dla których warto skorzystać z kreatywności naszego zespołu. Wybierz projekt stoiska targowego Warsaw Home Smart Design Expo i błyszcz na tle konkurencji!
Wyznacz trasę