Stoiska targowe w Rzeszowie

Niezależnie od wielkości stoiska oraz profilu firmy, budowa stoiska targowego w Rzeszowie to wyzwanie. Smart Design Expo to firma z 12- letnim doświadczeniem w realizacji architektury tymczasowej, która wspiera marketing firm z różnych branż.
marmite 1


Solidne stoiska targowe w Rzeszowie

Smart Design Expo stawia na nowatorskie wzornictwo i nietypowe połączenia materiałów. W swoich realizacjach firma wykorzystuje szkło, beton, drewno, konstrukcję ażurowe, plastik oraz inne materiały, które w połączeniu z oryginalnym projektem intrygują i nakłaniają do odwiedzenia stoiska. Dopełnieniem efektownego stoiska targowe w Rzeszowie jest estetyczna aranżacja, kompozycje dźwiękowe i zapachowe, oraz złudzenia optyczne stworzone poprzez dobór wzbudzających emocje kolorów i deseni. Niekonwencjonalne podejście do projektowania pozwala na stworzenie funkcjonalnego stoiska, zarówno na dużych, jak i małych powierzchniach. Firma oferuje zabudowę tymczasową w różnych formach. Stoiska narożne, czołowe, otwarte, piętrowe-niestandardowe konstrukcje doskonale prezentują markę, niezależnie od tego, czy stoisko na targach w Rzeszowie zlokalizowane jest na środku, czy w rogu hali. Oryginalne projekty firmy docenione zostały na międzynarodowym forum i wyróżnione w Trade Fair Design Annual.
marmite 1


Stoiska na targi w Rzeszowie – realizacja od A do Z

Dodatkowymi zaletami realizowanej przez Smart Design Expo architektury tymczasowej jest solidność konstrukcji. Trwałość zabudowy targowej gwarantuje bezpieczeństwa uczestników targów w Rzeszowie oraz ułatwia komunikację z kontrahentami. Wysokiej jakości stoisko reklamowe zapada w pamięć i buduje obraz wystawcy jako firmy profesjonalnej i godnej zaufania. Fachowości i bezpieczeństwo to również cechy Smart Design Expo. Nasz zespół to profesjonaliści o różnych specjalizacjach, a własny park maszynowy umożliwia nam realizacje zlecenia od początku do końca i na czas. Dzięki Smart Design Expo udział w targach w Rzeszowie to marketingowy sukces bez wysiłku.
Wyznacz trasę