Stoiska targowe w Gdańsku

Nowoczesne, atrakcyjne i funkcjonalne stoisko na targi w Gdańsku? Dla Smart Design Expo nie istnieją projekty niemożliwe. 12- letnie doświadczenie w realizacji stoisk targowych na całym świecie to gwarancja nieszablonowego podejścia i realizacji nawet najbardziej wymagających koncepcji. Niebanalne, przyciągające spojrzenia projekty firmy wyróżnione zostały w prestiżowym Trade Fair Design Annual.
PKP 8416 kopia


Atrakcyjne stoiska targowe w Gdańsku

Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w ponad stu krajach na całym świecie, widoczne jest na każdym etapie budowy stoiska targowego. Zespół Smart Design Expo, złożony z projektantów, inżynierów, grafików, elektryków i innych fachowców, zwraca uwagę na najmniejszy szczegół realizacji. Wszystko po to, tak aby każdy detal konstrukcji podkreślał profesjonalizm wystawcy, a bezpieczna i solidna konstrukcja wspierała firmę w nawiązywaniu nowych kontaktów. Fachowy montaż w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i terminową realizacją zlecenia gwarantuje powstanie atrakcyjnego stoiska targowego, dzięki któremu sukces marketingowy na targach w Gdańsku jeszcze nigdy nie był tak prosty do osiągnięcia.
Solaris trako 5


Stoiska targowe w Gdańsku – marketing w nowym wydaniu

Tworzone przez Smart Design Expo stoiska przyciągają ciekawą aranżacją i zatrzymują innowacyjnymi środkami marketingowymi. Media nowej generacji – kioski multimedialne, mappingi, projektory, systemu dźwiękowe, video content marketing, kreują niezapomnianą, interaktywną przestrzeń, która aktywizuje klientów. Całość dopełniają starannie dobrane kompozycje kolorystyczne i muzyczne, złudzenia optyczne, a także intrygujące systemy świetlne, dzięki którym atmosfera stoiska dopasowana jest indywidualnie do każdego wystawcy. Stoiska targowe tworzone są na podstawie wartości i przekazu firmy Klienta, skutecznie realizując komunikację marketingową marki i zapadając w pamięć odbiorcom. Dzięki kreatywnemu podejściu specjalistów Smart Design Expo dobrze zaprojektowane stoiska na targi w Gdańsku są na wyciągnięcie ręki.
Wyznacz trasę