Przenośne stoiska reklamowe i stoiska reklamowe

Znana z kreatywnych instalacji targowych firma Smart Design Expo na potrzeby swoich Klientów tworzy nieszablonowe stoiska reklamowe, zgodne z aktualnymi trendami w marketingu wystawienniczym. Firma oferuje kompleksowe usługi od projektu, poprzez realizację, aż do sprawnego montażu. Smart Design Expo to pierwsza polska firma, która uzyskała wyróżnienie w Trade Fair Design Annual.
hero Obszar roboczy 1 kopia 28 1


Nowoczesne stoisko reklamowe – wysoka jakość i atrakcyjny design

Aby przyciągnąć potencjalnych Klientów marki, Smart Design Expo wykorzystuje efektowne zestawienia kolorystyczne, światło oraz dźwięk. Stoiska reklamowe firmy powstają w oparciu o spójny, kreatywny projekt, uwzględniający potrzeby wystawcy. Zaangażowany zespół pracuje na sukces danej marki, stosując starannie dobrane materiały oraz dbając o każdy detal tworzonej aranżacji. Stoisko reklamowe przenośne to wygodny sposób na promocję marki i skuteczna zachęta do skorzystania z jej produktów lub usług. Aby dodatkowo urozmaicić aranżację, wyjątkowy design idzie w parze z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, typu content video czy VR. Nowoczesne stoisko reklamowe nie tylko przyciąga atrakcyjną aranżacją, ale też pobudza emocje odbiorców. Smart Design Expo realizuje indywidualne projekty błyskawicznie, spełniając wszelkie oczekiwania swoich Klientów.
hero Obszar roboczy 1 kopia 28 1


Stoisko reklamowe – cena realizacji

Koszty projektu oraz realizacji stoiska uzależnione są od wielu czynników, m.in. charakteru konstrukcji, zastosowania nowoczesnej technologii, wybranych materiałów itp. Ceny ustalane są indywidualnie dla każdego zlecenia. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym zespołem. Stoiska reklamowe to skuteczna metoda na pozyskanie nowych kontrahentów oraz nawiązanie owocnych relacji biznesowych. Pomysłowa promocja firmy sprzyja jej pozytywnemu postrzeganiu oraz budowaniu wartości marki. Smart Design Expo oferuje kreatywne rozwiązania, opakowane w zgodną z brandingiem danej marki formę. Każde stoisko reklamowe naszej firmy przyciąga uwagę swoją konstrukcją i designem, zaskakując odbiorców i zachęcając ich do interakcji.
Solaris trako 5


Jak pracujemy – realizacja stoiska reklamowego w trzech krokach

Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów, dlatego też zawsze jasno określamy nasz cel oraz metody jakimi działamy. Każdą współpracę zaczynamy od rozmowy oraz analizy wypełnionego przez zleceniodawcę briefu. Na jego podstawie analizujemy potrzeby oraz proponujemy różne rozwiązania. Kiedy plan jest już gotowy przychodzi czas na kolejny krok, a mianowicie na analizę techniczną, podczas której sprawdzamy możliwości aranżacyjne danego pomieszczenia oraz wykonujemy pomiary. Są one dla nas niezbędne do dalszej pracy i pozwalają właściwie rozplanować aranżację wnętrza. Ostatni etap, to nasz ulubiony, zawsze zaczynamy go od wspólnej burzy mózgów będącej doskonałym sposobem na znalezienie ciekawych pomysłów. Następnie gotowe pomysły przelewamy na papier i ekran komputera, gdzie stopniowo nabiera kształtu. Gotowy projekt prezentujemy na spotkaniu z Klientem w formie prezentacji i szczegółowo objaśniamy naszą koncepcję. W zależności od Klienta współpraca może zakończyć się na tym etapie lub zostać rozbudowana o wykonanie projektu.
balma WH2019 Obszar roboczy 1 1


Dlaczego warto inwestować w stoiska reklamowe?

Nasze usługi z pewnością spodobają się firmom, które cenią sobie współpracę na wysokim poziomie oraz kompleksową obsługę. Chętnie stworzymy projekt w pełni odpowiadający na potrzeby Klienta, a także go zrealizujemy. W odróżnieniu od wielu firm, nasza poza doświadczonymi architektami zatrudnia jeszcze wielu stolarzy, elektryków, monterów, a nawet całe ekipy budowlane, które szybko i precyzyjnie realizują powierzone im zlecenia. Posiadamy własny park maszyn, lakiernię oraz inne niezbędne do tworzenia stoisk reklamowych narzędzia. Wybierając nasze usługi oszczędzasz sporo czasu, który w innych okolicznościach trzeba by poświęcić na szukanie ekipy, która podejmie się wykonania projektu.
Human Touch Group Pavilion built by Smart Design Expo a1


Stoisko reklamowe - sposób na sukces

Dobrze rozplanowane i funkcjonalne z pewnością przyciągnie nowych Klientów, dlatego tak ważne jest, aby było ono zaprojektowane zgodnie z koncepcją danej marki. Ogromne znaczenie ma również zastosowanie właściwej kolorystyki, na szczęście nasza firma na bieżąco śledzi wszystkie trendy w zakresie wystaw ekspozycyjnych, dzięki czemu pomożemy Ci zaaranżować stoisko reklamowe w atrakcyjnych dla Klientów barwach. Co więcej, doskonale wiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego też dla każdego mamy wyjątkowy projekt. Możemy wykonać projekt w stylu minimalistycznym, ale także wzbogacić go o nowoczesne rozwiązania.
Wyznacz trasę