Projektant i architekt wnętrz w Kielcach

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się tworzeniem projektów różnego rodzaju wnętrz. Przeprowadzone w tym czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności opracowywanych przestrzeni. Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej historii realizowaliśmy już szereg zleceń, jak na przykład sypialnie, sklepy, recepcje czy biura, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży.


Jak działamy?

Zależy nam, aby w pełni sprostać oczekiwaniom każdego z odbiorców, dlatego nasz projektant wnętrz przeprowadza dogłębny wywiad z klientem. Celem rozmowy jest uzyskanie jak najwięcej informacji dotyczących oczekiwanego efektu. Ustalane są wszystkie elementy, jak na przykład wielkość przestrzeni, kolorystyka czy też zastosowane technologie. To właśnie na tym etapie konieczna jest największa uwaga klienta. Zależy nam na możliwie najbardziej precyzyjnym poznaniu potrzeb odbiorcy w taki sposób, aby wszystkie pozostałe etapy realizacji mogły przebiec w niezwykle sprawny sposób.


Projektowanie wnętrz - Kielce

Projektowanie wnętrz to proces, w którym bierze udział wielu niezwykle doświadczonych architektów. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji następuje wewnętrzna burza mózgów. Opracowywane są technologie, kolorystyka poszczególnych elementów, a także technika produkcji. Na podstawie warunków technicznych panujących w przestrzeni oraz jej wymiarów wybierane są najbardziej optymalne technologie, które będą mogły być zastosowane w konkretnej realizacji.


Aranżacja wnętrz - Kielce

Na przestrzeni ostatnich lat uczestniczyliśmy w bardzo wielu imprezach i konferencjach organizowanych na całym świecie. Pozwoliło to nam na zapoznanie się z panującymi trendami oraz ciekawymi rozwiązaniami, które mogą być zaimplementowane do tworzonych przez naszą firmę realizacji. Aranżacja wnętrz to bardzo złożony proces, w którym wszystkie pojedyncze elementy projektu muszą tworzyć spójną całość. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych systemów informatycznych, które pozwalają nam na przeniesienie wszystkich pomysłów na ekran komputera. Bardzo mocno przyspiesza to proces realizacji zlecenia oraz pozwala na wprowadzenie ewentualnych poprawek jeszcze przed przystąpieniem do produkcji.


Postaw na profesjonalistów!

Zwieńczeniem pracy wielu osób jest prezentacja projektu, którą przeprowadza nasz niezwykle doświadczony i wykwalifikowany architekt wnętrz. Kielce są miastem, w którym na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy już wiele tego typu realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Celem naszego działania jest realizacja kompleksowych usług, dlatego poza przygotowaniem samego projektu oferujemy także produkcję. Nowoczesny park maszynowy pozwala na przeprowadzenie wszystkich prac w niezwykle krótkim czasie. Projektujemy meble, oświetlenie oraz opracowujemy materiały i grafiki, które zapewniają doskonałą prezencję pomieszczenia. Dysponujemy bardzo szerokim zespołem pracowników, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować także prace montażowe.
Wyznacz trasę