Stoiska targowe w Katowicach

Tylko 5 sekund ma wystawca, aby zachęcić uczestników targów do odwiedzenia swojego stoiska. Smart Design Expo to firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu interesującej zabudowy targowej, która bez problemu trafi do Twoich klientów na targach w Katowicach i nie tylko.
DSC03223


Oryginalne stoiska targowe w Katowicach

W Smart Design Expo dobrze wiemy, że to nie ilość efektów, ale jakość ma znaczenie. Dzięki nietuzinkowemu podejściu do projektowania stoisk targowych Smart Design Expo tworzy spójne, przekonujące przestrzenie marketingowe. Przy użyciu świateł, oryginalnych tkanin i mebli, a także dźwięków i zapachów powstają charakterystyczne i zapadające w pamięć kreacje, obok których trudno przejść obojętnie. Dodatkiem są angażujące klientów atrakcje sensoryczne oraz nowoczesne środki marketingowe. Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości, mappingu, content video, tabletów czy ekranów diodowych pozwala na stworzenie na targach w Katowicach stoiska na światowym poziomie. Wysoka jakość produkowanych przez Smart Desing Expo ekspozycji wystawienniczych podkreśla profesjonalizm wystawcy i wzbudza zaufanie klientów.
fibaro2


Indywidualne stoiska na targi w Katowicach

Skuteczne stoisko targowe to nie tylko wyróżniająca się wizualnie, atrakcyjna aranżacja, ale przede wszystkim wzywająca element marketingowej komunikacji marki. Z tego powodu zespół doświadczonych fachowców zaangażowany jest w każdy etap tworzenia efektywnego stoiska targowego. Proces projektowy składa się z kilku etapów, a jego podstawą jest konsultacja z Klientem. Dzięki dokładnej analizie mocnych stron marketingowego przekazu marki, stoiska targowe stworzone przez Smart Design Expo oddają ducha firm. Indywidualnie dobrana aranżacja, oparta na solidnej konstrukcji, tworzy wizualne przesłanie, trafiające do grupy docelowej wystawcy i budujące pozytywny wizerunek firmy. Profesjonalnie zbudowana przestrzeń marketingowa to klucz do sukcesu na targach w Katowicach.
Wyznacz trasę