Projektowanie i aranżacja wnętrz w Katowicach

Kreatywność to w naszej pracy podstawa, dzięki niej jesteśmy w stanie odpowiadać na potrzeby Klientów i realizować projekty. Ogromne znaczenie ma dla nas również jasna i zrozumiała dla obu stron komunikacja, która jest niezbędna do osiągnięcia porozumienia i jednej, spójnej aranżacji.


Architekt wnętrz Katowice - odpowiedź na Twoje problemy

Jeśli marzy Ci się oryginalne stoisko ekspozycyjne, które przyciągnie Klientów i dobrze zaprezentuje dany produkt, to świetnie się składa. Jako jedna z największych firm targowych w Polsce, posiadamy doświadczenie architektoniczne, dzięki czemu dobrze wiemy jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą. Jednocześnie cały czas śledzimy bieżące trendy i słuchamy naszych Klientów, co pozwala jeszcze lepiej dopasować projekty wnętrz do potrzeb.


Szeroka oferta - architekt Katowice

Aranżacja wnętrz to spore wyzwanie, dlatego też, nasze zlecenia realizujemy etapami. Każde z nich rozpoczyna brief, za pomocą którego zbieramy najważniejsze informacje na temat Klienta jego potrzeb oraz stawianych wobec nas oczekiwań. Następnie konieczna jest weryfikacja możliwości technicznych, a także wykonanie pomiarów. Po zebraniu tych informacji przechodzimy do działania. Informacje uzyskane od Klienta łączymy z naszą inwencją i podczas burzy mózgów tworzymy z tego jeden projekt. Po upływie około dwóch tygodni prezentujemy go zleceniodawcy objaśniając ogólny zamysł i dopiero po akceptacji przechodzimy do tworzenia aranżacji.


Projektant wnętrz Katowice

Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest kompleksowa obsługa. Zatrudniamy architektów, ale wśród naszych pracowników są również elektrycy, stolarze oraz budowlańcy. W związku z tym, jako Smart Design Expo jesteśmy w stanie samodzielnie zrealizować każdy projekt od początku do końca. Takie rozwiązanie sprawia, że działamy szybko, sprawnie i z zachowaniem najwyżej jakości. Dzięki temu, że dysponujemy własnym parkiem maszynowym czas tworzenia konstrukcji jest bardzo krótki, ponieważ nie tracimy czasu, który byłby potrzebny na znalezienie podwykonawców.


Aranżacja wnętrz na miarę potrzeb Klienta

Nie boimy się podejmować ryzyka. Współpracowaliśmy już z wieloma firmami działającymi w różnych branżach. Każdy projekt architektoniczny dopasowujemy do potrzeb Klienta zarówno, jeśli chodzi o wielkość, kształt czy też kolor stoiska. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, które sprawiają, że realizacje stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. W zależności od potrzeby możemy doposażyć je w nowoczesne ekrany LED, bezszwowe ściany, ekrany telewizorów oraz projektory, pozwalające na jeszcze lepszą prezentację produktów lub promujących je spotów reklamowych. Dbamy także o ogólny wygląd stoiska, możemy doposażyć je także o meble oraz oświetlenie. Dzięki, którym aranżacja stanie się bardziej przyjazna zyska indywidualny charakter i bez trudu wyróżni się na tle konkurencji. Dla Klienta możemy także wykonać różnego rodzaju grafiki, np. wielkoformatowe, wycinane ploterowo, podświetlane, ale również na folii. Jak widać możliwości jest wiele, chętnie pomożemy w podjęciu decyzji.
Wyznacz trasę