Designerskie stoiska targowe

Smart Design Expo tworzy na przekór rutynie i przeciętności. Firma projektuje i realizuje designerskie stoiska targowe od 12 lat, biorąc udział w prestiżowych wydarzeniach, odbywających się w całej Europie. Zaangażowany zespół stawia na kreatywność. Pomysłowe rozwiązania promocyjne autorstwa Smart Design Expo wpisują się w aktualne trendy w marketingu wystawienniczym oraz w potrzeby wystawców.
Drutex Budma 2020 1


Designerskie stoiska targowe – światło, kolory i muzyka

Klimatyczne oświetlenie, intrygująca gra świateł, a może złudzenia optyczne? Rozwiązania Smart Design Expo wzbudzają ciekawość odbiorców i angażują ich emocje. Oparte na solidnej konstrukcji designerskie stoiska targowe sprzyjają sensualnemu doświadczaniu marki. Oznacza to, że zamiast klasycznej ekspozycji mamy tu do czynienia z bogactwem zapachów, dźwięków i kolorów. Liczne wrażenia zmysłowe działają pobudzająco na pamięć odbiorców i wpływają na sposób postrzegania danej marki. Designerskie stoiska targowe Smart Design Expo to atrakcyjne kompozycje kolorystyczne, które oddziałują na samopoczucie uczestników targów, a jednocześnie sprzyjają budowaniu więzi z marką. Wyjątkowy design stoiska powstaje w oparciu o spójny projekt, stworzony na miarę danego wystawcy i w porozumieniu z nim.
hero Obszar roboczy 1 kopia 15 1


Designerskie stoiska targowe – digitalizacja

Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprzyja zaangażowaniu odbiorców i stanowi skuteczną zachętę do interakcji. Aktywności sensoryczne, content video, ekrany diodowe, mappingi lub VR to przyciągające uwagę atrakcje, które mają pozytywny wpływ na ruch na stoisku. Designerskie stoiska targowe, zaprojektowane z wykorzystaniem mediów najnowszej generacji umożliwiają wejście do innego świata i zapewniają silne doznania wizualne. Zastosowanie elementów storytellingu zwiększa uzyskany efekt, dodatkowo potęgując wrażenia odbioru marki. Designerskie stoiska targowe Smart Design Expo cieszą się dużym uznaniem na arenie międzynarodowej. Kompleksowe podejście do każdej realizacji oraz nieprzeciętna kreatywność pozwalają firmie realizować cele wystawców w oryginalny sposób.
ZDJECIE W TLE PORTFOLIO hero 1 1


Designerskie stoiska targowe – projekty tworzone z pasją

Firma Smart Design Expo jest tworzona przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy w projekty wkładają całe swoje serce. Projektanci stale się doszkalają, regularnie uczestniczą w kursach branżowych i nieustannie śledzą panujące trendy. Decydując się na współpracę ze Smart Design Expo, możesz być pewien, że otrzymasz produkty, które wyróżnią Cię na tle innych wystawców. Staramy się cały czas być na bieżąco w kwestii panujących w branży wystawowej tendencji stylistycznych. Możemy zagwarantować, że charakteryzujący Twoje stoisko targowe design będzie nowoczesny, niepowtarzalny i przykuje uwagę każdego potencjalnego klienta swoją oryginalnością i innowacyjnością. Lubisz drewno i rustykalny, mocno tradycyjny styl? A może jesteś zwolennikiem modernistycznych, minimalistycznych rozwiązań? Niezależnie od tego, czego od nas oczekujesz, postaramy się podążyć za Twoją wizją.
indonesia10 male scaled


Projektowanie designerskich stoisk targowych – jak przebiega ten proces?

Zanim specjaliści Smart Design Expo rozpoczną projektowanie Twojego stoiska, przeprowadzą z Tobą wywiad. Zapytają Cię o upodobania i oczekiwania. Następnie wykonają pomiary i sprawdzą techniczne i przestrzenne możliwości wnętrza. Kolejny etap przygotowywania wizualizacji stoiska polega na szukaniu inspiracji. Projektanci sprawdzą, co aktualnie interesuje konsumentów. Następny krok to stworzenie projektu przy pomocy specjalnych programów graficznych. Na koniec otrzymasz prezentację, przedstawiającą wizualizację stoiska targowego. Jeśli ją zatwierdzisz, fachowcy rozpoczną produkcję.
Wyznacz trasę