Designerskie stoiska targowe od Smart Design Expo

Smart Design Expo tworzy na przekór rutynie i przeciętności. Firma projektuje i realizuje designerskie stoiska targowe od 12 lat, biorąc udział w prestiżowych wydarzeniach, odbywających się w całej Europie. Zaangażowany zespół stawia na kreatywność. Pomysłowe rozwiązania promocyjne autorstwa Smart Design Expo wpisują się w aktualne trendy w marketingu wystawienniczym oraz w potrzeby wystawców.


Designerskie stoiska targowe – światło, kolory i muzyka

Klimatyczne oświetlenie, intrygująca gra świateł, a może złudzenia optyczne? Rozwiązania Smart Design Expo wzbudzają ciekawość odbiorców i angażują ich emocje. Oparte na solidnej konstrukcji designerskie stoiska targowe sprzyjają sensualnemu doświadczaniu marki. Oznacza to, że zamiast klasycznej ekspozycji mamy tu do czynienia z bogactwem zapachów, dźwięków i kolorów. Liczne wrażenia zmysłowe działają pobudzająco na pamięć odbiorców i wpływają na sposób postrzegania danej marki. Designerskie stoiska targowe Smart Design Expo to atrakcyjne kompozycje kolorystyczne, które oddziałują na samopoczucie uczestników targów, a jednocześnie sprzyjają budowaniu więzi z marką. Wyjątkowy design stoiska powstaje w oparciu o spójny projekt, stworzony na miarę danego wystawcy i w porozumieniu z nim.


Designerskie stoiska targowe – digitalizacja

Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprzyja zaangażowaniu odbiorców i stanowi skuteczną zachętę do interakcji. Aktywności sensoryczne, content video, ekrany diodowe, mappingi lub VR to przyciągające uwagę atrakcje, które mają pozytywny wpływ na ruch na stoisku. Designerskie stoiska targowe, zaprojektowane z wykorzystaniem mediów najnowszej generacji umożliwiają wejście do innego świata i zapewniają silne doznania wizualne. Zastosowanie elementów storytellingu zwiększa uzyskany efekt, dodatkowo potęgując wrażenia odbioru marki. Designerskie stoiska targowe Smart Design Expo cieszą się dużym uznaniem na arenie międzynarodowej. Kompleksowe podejście do każdej realizacji oraz nieprzeciętna kreatywność pozwalają firmie realizować cele wystawców w oryginalny sposób.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę