Stoisko targowe BAU

Stoisko targowe podczas imprez branżowych stanowi bardzo istotny punkt - jest to nie tylko centrum informacyjne dla odwiedzających targi, powinno być także reprezentacyjne, aby potencjalni klienci wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalistami. Szczególnie ważne jest to podczas takich imprez, jak wszelkie targi budowlane, gdzie wiele osób zwraca uwagę właśnie na takie szczegóły. Trzeba też przyznać, że im ciekawsze i ładniejsze stoisko, tym więcej osób się nim zainteresuje i to właśnie z tego powodu warto zadbać o jego jakość. Jedne z największych targów budowlanych BAU są organizowane co dwa lata w Monachium. Część osób nazywa je „światowymi i wiodącymi targami architektury, materiałów i systemów”. Odbywają się one na terenie Międzynarodowych Targów Monachijskich i za każdym razem przyciągają setki firm z branży budowlanej, a także dziesiątki tysięcy odwiedzających, którzy chcą poznać wszystkie nowinki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest jakość i design stoiska targowego na tak wielkiej imprezie. Dlatego też przygotowujemy je na indywidualne zlecenia naszych klientów.
1


Stoisko targowe BAU

Nadchodząca edycja targów BAU będzie już siódmą, na którą zbudujemy stoiska targowe dla klientów. Cieszy nas, że polskie marki sięgają po zagraniczne targi planując strategię rozwoju i ekspansji. Stoiska naszego autorstwa są zawsze dostosowane do wymagań i potrzeb zlecającej firmy. Wszystkie elementy – design, wysokość ścian, ilość ekspozytorów, podział stref itp., ustalane są wcześniej, dzięki czemu możemy precyzyjnie wykonać swoją pracę. Wiemy też, że ogromne znaczenie ma tu bezpieczeństwo całej konstrukcji. Tutaj także nie ma się czego obawiać. Nad projektami czuwają specjaliści techniczni z wieloletnim stażem, którzy dbają o wszystkie najdrobniejsze szczegóły i nadzorują cały proces produkcji oraz montażu stoiska.
Drutex1 scaled


Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dzięki kompleksowemu podejściu klient nie musi się martwić i tracić czasu na szukanie różnych podwykonawców, a w efekcie może więcej czasu i energii poświęcić na planowanie działań zespołu już na samych targach. Do tworzenia naszych stoisk wykorzystujemy nowoczesne technologie, które nie tylko przyspieszają cały proces produkcji, ale sprawiają, że każda konstrukcja wyglądać będzie wyjątkowo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie pytań prosimy o kontakt - chętnie na nie odpowiemy.
Wyznacz trasę