Stoisko targowe CERSAIE

W ramach naszej oferty wykonujemy stoiska targowe na prestiżowe targi wystawiennicze płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek CERSAIE, które odbywają się co roku w Bolonii. W targach CERSAIE biorą udział czołowi producenci z branży wnętrzarskiej, a prezentowane tam innowacyjne rozwiązania wyznaczają trendy na kolejne lata. Ze względu na duży prestiż tego wydarzenia warto zainwestować w niebanalne stoisko targowe CERSAIE, aby wyróżnić się na targach pośród konkurencji i zachwycić uczestników wydarzenia swoimi produktami. Nasz dział projektowy chętnie wykona dla Ciebie stoisko targowe charakteryzujące się unikatowym, atrakcyjnym designem, które zwróci na siebie uwagę i przyciągnie potencjalnych klientów oraz inwestorów.
marmite1 3


Niepowtarzalne stoisko targowe CERSAIE - minimalizm i funkcjonalność

Doroczne targi wystawiennicze płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek CERSAIE to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje wyjątkowe produkty na arenie międzynarodowej. To właśnie tam spotkać się można z innowacyjnymi rozwiązaniami, które można przetestować, ale również zebrać opinie na ich temat i wybadać, co aktualnie podoba się klientom i jakie są najnowsze trendy. Targi CERSAIE w Bolonii to także miejsce, w którym można nawiązać wiele kontaktów biznesowych z kontrahentami, producentami i wykonawcami zleceń, szczególnie w segmencie klientów B2B. Na targach co roku pojawiają się czołowi gracze na rynku nowości wnętrzarskich, którzy chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony. Właśnie dlatego warto zainwestować w stoisko targowe, które przyciągnie wzrok i wyróżni Twoje produkty spośród tłumu. Doświadczony zespół architektów i projektantów pomoże Ci stworzyć wyjątkowe stoisko na targi CERSAIE, które będzie charakteryzować niepowtarzalny design. Zwróci ono uwagę na produkty, ale jednocześnie nie przytłoczy ich nadmiernym rozmachem. Atrakcyjne stoisko targowe może sprawić, że naszymi produktami zainteresuje się znacznie więcej osób, w tym również potencjalni kontrahenci. W ramach naszych kompleksowych usług proponujemy projekt oraz wykonanie stoiska targowego, które zachwyci wszystkich obecnych na targach CERSAIE. Nasze projekty są wykonywane z najwyższą dbałością o detale, a stosowane przez nas rozwiązania aranżacyjne zakładają jedynie wykorzystanie wysokiej jakości materiałów.
stragres WH2019 Obszar roboczy 1 kopia 2 1


Sukces stoiska targowego CERSAIE - zarządzanie projektem

W przypadku stoiska targowego CERSAIE, podobnie jak w przypadku wszystkich naszych projektów, do zadania podejdziemy kompleksowo, dlatego zawsze przydzielamy do projektu dedykowanego project managera oraz osobę z działu technicznego. Dzięki tym osobom, masz pewność, że nie przekroczysz żadnego terminu złożenia zamówień targowych. Dział techniczny nadzoruje proces produkcji, a później etap montażu stoiska, dzięki czemu masz więcej czasu na kreowanie strategii i działań promocyjnych – nie musisz się martwić o żadne rzeczy związane z budową stoiska. Stoiska na targi CERSAIE wykonujemy zgodnie ze standardami światowymi oraz z obowiązującymi trendami w zakresie projektowania. Zainspiruj się i pozwól, abyśmy stworzyli niebanalne stoisko dla Ciebie.
Wyznacz trasę