Projektowanie i aranżacja wnętrz w Gdyni

Duża konkurencja na rynku sprawia, że każda firm chce się czymś wyróżniać, aby przyciągnąć Klientów. Targi ekspozycyjne to doskonały sposób na zdobycie zainteresowania potencjalnych kupców. Jednak trzeba się sporo natrudzić, aby przyciągnąć ich uwagę. Na szczęście możemy Ci w tym pomóc.


Architekt wnętrz - Gdynia

Nasza firma to zespół specjalistów posiadających doświadczenie w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania i stworzymy projekt, który nada stoisku indywidualny charakter. Współpraca z nami jest bardzo prosta - jako cel stawiamy sobie zadowolenie Klienta, sami jednak chętnie dzielimy się własną inwencją. Realizacja każdego zlecenia zaczyna się od wypełnienia przez Klienta briefu, na podstawie którego poznajemy oczekiwania i tworzymy wizualizację aranżacji. Konieczne jest także zebranie pomiarów oraz sprawdzenie możliwości architektonicznych danej przestrzeni. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć projekt, który będzie możliwy do odtworzenia w rzeczywistości. Następnie taką wizualizację przedstawiamy zleceniodawcy i szczegółowo opisujemy. Dopiero po prezentacji zaczynamy prace techniczne i ogólną aranżację stoiska.


Szybkie i precyzyjne projektowanie wnętrz - Gdynia

Nasza firma architektoniczna Smart Design Expo dysponuje własnym zapleczem technicznym – maszyna CNC, okleiniarka, ale także dostępna do użytku indywidualnego lakiernia i malarnia proszkowa sprawiają, że nie musimy korzystać z usług podwykonawców. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza czas realizację projektu i daje nam pewność, że wszystkie elementy użyte do budowy stoiska są wykonane z materiałów wytrzymałych na uszkodzenia. Zatrudniamy ponad 150 pracowników, wśród których są architekci, elektrycy oraz stolarze sprawnie realizujący wszystkie zlecenia.


Kreatywna aranżacja wnętrz

Jeśli chcesz przyciągnąć potencjalnych Klientów oryginalnym stoiskiem na targach ekspozycyjnych, to warto wzbogacić je o dodatkowe efekty wizualne. W Smart Design Expo zatrudniamy grafików, którzy na zamówienie mogą wykonać różnego rodzaju grafiki – w zależności od potrzeby wielkoformatowe, na folii lub podświetlane. Kolejnym urozmaiceniem, które z pewnością ściągnie uwagę odbiorców oraz podkreśli walory prezentowanych produktów jest światło. Dysponujemy lampami typu downlight, kinkietami oraz lightboxami, chętnie pomożemy Ci dobrać takie, które będą dobrze pasowały do reszty dekoracji.


Projektant wnętrz - Gdynia

Jesteśmy profesjonalistami, którym zależy na zadowoleniu Klientów, właśnie dlatego dysponujemy szeroką ofertą. Nasze aranżacje dotyczą stoisk targowych, ale także wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Podejmujemy się realizacji wielu różnych zleceń zarówno małych, jak i dużych powierzchni, możemy także stworzyć stoisko zgodnie ze wskazanym przez Klienta projektem. Jak widać możliwości jest naprawdę dużo, dzięki czemu każdy Klient znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy i pomożemy zaaranżować przestrzeń tak, aby w pełni odpowiadała ona na Twoje potrzeby.
Wyznacz trasę