Projektant i architekt wnętrz w Lublinie

Dla naszych Klientów tworzymy i realizujemy inspirujące projekty tworząc tym samym idealną przestrzeń prywatną lub komercyjną. Aranżacja wnętrz to nasza pasja, a jednocześnie sposób na to, aby zupełnie odmienić każde stoisko. Ofertę kierujemy do Klientów z Lublina oraz jego okolic.


Projektant wnętrz Lublin

Nasze usługi świadczymy kompleksowo, obejmują one nie tylko wizualizację pomysłu Klienta, ale również jego pełną realizację. Smart Design Expo to firma, która składa się z ponad 150 pracowników, wśród których znajdują się architekci, ale także monterzy, elektrycy, stolarze oraz ekipy budowlane. Dysponujemy również dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, w którym znajdują się maszyny CNC, lakiernia oraz wiele innych urządzeń niezbędnych do pracy.


Profesjonalna aranżacja wnętrz Lublin

Doskonale rozumiemy, że niektórym trudno jest wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał gotowy projekt. Właśnie dlatego, aby ułatwić to zadanie korzystającym z naszych usług Klientom, podczas pracy używamy nowoczesnych narzędzi, a prezentację wzbogacamy o szczegółowe wyjaśnienie stworzonej koncepcji. Dla naszej firmy architektonicznej, podstawą jest zadowolenie i satysfakcja Klientów, dlatego zawsze działamy etapowo, aby nie umknęła nam żadna ważna informacja. Przed rozpoczęciem zlecenia zbieramy szczegółowe dane na temat projektu, podstawą do ich uzyskania jest wypełnienie briefu przez zleceniodawcę. To niezwykle ważne dla obu stron, ponieważ Klient może w nim dokładnie opisać czego oczekuje, a my otrzymujemy bazę, na podstawie której staramy się odpowiedzieć na wszystkie wymagania. Należy pamiętać, że projektowanie i aranżacja wnętrz wymaga czasu, ponieważ, poza znalezieniem pomysłu i samą wizualizacją, konieczne jest również sprawdzenie możliwości przestrzennych, ale także zrobienie pomiarów.


Architekt wnętrz - Lublin

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz zawód wymaga kreatywności, dlatego przed każdym zleceniem przeprowadzamy burzę mózgów, która pomaga nam w znalezieniu najlepszego sposobu na to, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby zleceniobiorcy. Doskonale wiemy co zrobić, aby dana aranżacja dobrze wyróżniała się na tle innych. Dbamy o każdy szczegół - ogromne znaczenie ma nie tylko wyposażenie, ale również oświetlenie. Naszym Klientom oferujemy lampy głównego oświetlenia, downlight, lightbox, ale także wysięgniki czy kinkiety. Z ich pomocą można doskonale podkreślić walory architektoniczne wnętrza i nadać mu niezwykły charakter.


Projektowanie wnętrz - Lublin

Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm i chcą mieć stoisko, które będzie trwałe, wytrzymałe i doskonale sprawdzi się podczas wielu wystaw czy targów. Jako jedna z największych firm targowych w Polsce doskonale wiemy, czego potrzebują nasi Klienci. Właśnie dlatego nieustannie doskonalimy naszą ofertę i wzbogacamy ją o dodatkowe usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia gotowych aranżacji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy również do kontaktu. Chętnie przygotujemy dla Ciebie w pełni dopasowany projekt architektoniczny.
Wyznacz trasę