Wykonawcy stoisk targowych

Zjawiskowa i nieszablonowa prezentacja na branżowych imprezach często jest kluczem do pozyskania nowych klientów. Niejednokrotnie wpływa ona także na postrzeganie marki przez obecnych odbiorców, utwierdzając ich w przekonaniu o wysokim profesjonalizmie przedsiębiorstwa. Jako wykonawcy stoisk targowych oferujemy Państwu stworzone z dbałością o najmniejsze detale całe systemy wystawiennicze.
balma WH2019 Obszar roboczy 1 kopia 1


Konstrukcje mobilne oraz aranżowanie pomieszczeń

W zależności od tego, jaki charakter ma mieć wystawa, tworzymy dokładnie takie konstrukcje, które idealnie wpisują się w jej zapotrzebowanie. Będąc wykonawcą stoisk targowych tworzymy m.in. lekkie, intuicyjnie rozkładane ścianki, rollupy oraz stojaki. Ich niewielka waga oraz mobilność pozwalają zabrać je ze sobą wszędzie tam, gdzie akurat są potrzebne. Doskonale sprawdzają się podczas wszelkich konferencji, wystąpień i przemówień. Na powierzchni każdej z nich jako wykonawca stoisk targowych jesteśmy w stanie umieścić wybraną przez Państwa grafikę. Nadajemy im dowolnie wybrany kolor oraz odpowiednie kształty, by finalnie nasz produkt w pełni wpisywał się w działania marketingowe Państwa firmy. Jako biuro projektowe doskonale wiemy, jak ważna jest przemyślana kampania reklamowa, która skupia w sobie wyłącznie współgrające ze sobą działania i nieszablonowe materiały promocyjne.
Drutex Budma 2020 Obszar roboczy 1 kopia 4 1


Będąc wykonawcą stoisk targowych oferujemy także aranżowanie całych przestrzeni wystawienniczych, które zawsze wyróżniają się niespotykanym designem. Niezależnie od rozmiarów zamówienia przygotowujemy dla Państwa i wcielamy w życie w pełni reprezentacyjny i widowiskowy projekt. Całość jest oparta na solidnych konstrukcjach, a do wykończenia najmniejszych elementów wykorzystujemy wyłącznie najefektowniejsze materiały.
quickstep WH2019 Obszar roboczy 1 kopia 5 1


Rozwiązania przykuwające uwagę

Jako wykonawcy stoisk targowych oferujemy kompleksowe stworzenie wystawy, niezależnie od tego, w jakiej branży działa Państwa firmy. Motoryzacja, elektronika, rolnictwo lub przemysł spożywczy – każdy z tych obszarów jest dla nas doskonałą okazją do wcielenia zawsze nieszablonowych pomysłów. Dodatkowo dzięki temu, że składają Państwo zamówienie bezpośrednio u projektantów, mogą Państwo liczyć na możliwość wdrażania również swoich koncepcji. Nasze systemy wystawiennicze tworzymy wraz z naszymi klientami.
Drutex Batimat 2017 a1


Wszystko to ma na celu przygotowanie konstrukcji, która jednocześnie podkreśli prestiż Państwa firmy, zachwyci swoją wizualnością i zaintryguje potencjalnych i obecnych klientów. Wykonujemy stoiska targowe, które łączą w sobie sprawdzone sposoby używane w działaniach marketingowych, jak i własne autorskie rozwiązania. Wprowadzane innowacje do naszych projektów pozwalają im całkowicie oddawać charakter nowoczesnej marki, którą będą reklamować.
1 1


Zapraszamy do kontaktu wszystkich właścicieli firm, zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i niewielkich rodzinnych biznesów. Wykonywane przez nas stoiska targowe zawsze dostosowujemy indywidualnie do zakresu prowadzonych działań naszych klientów, rodzaju oferowanych przez nich usług oraz rozmiaru eventu, w jakim biorą udział.
Wyznacz trasę