Architekt wnętrz w Białymstoku

Naszym celem jest pomoc Klientom, którzy chcą dobrze zaprezentować swoją firmę na targach ekspozycyjnych. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji oraz zespół wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że nasze usługi realizujemy szybko, sprawnie i zawsze na czas.


Aranżacja wnętrz z myślą o Klientach

Doskonale wiemy, że projektowanie wymaga kreatywności, na szczęście nam jej nie brakuje! Przed każdym zleceniem przeprowadzamy burzę mózgów, która pozwala nam znaleźć najlepsze pomysły oraz rozwiązania satysfakcjonujące Klienta. Oczywiście, każdy projekt tworzymy zgodnie z wymaganiami zleceniobiorcy, a przy tym chętnie służymy radą. Każde zlecenie architektoniczne rozpoczynamy od briefu, w którym Klient zamieszcza wszystkie informacje dotyczące swoich oczekiwań. Dopiero na jego podstawie zabieramy się za realizację, projektu. Jednak zanim do niej dojdzie, konieczne jest także przeprowadzenie pomiarów i zweryfikowanie możliwości aranżacyjnych danej powierzchni.


Architekt wnętrz - Białystok

Zależy nam na zadowoleniu zleceniodawców, dlatego też w naszej pracy korzystamy ze sprawdzonych narzędzi oraz programów komputerowych, takich jak Photoshop, Autodesk 3ds Max czy Autocad i wielu innych. Ich zastosowanie pozwala nam dobrze zwizualizować każdą aranżację. Oczywiście, zanim przejdziemy do realizacji szczegółowo opisujemy Klientowi nasz pomysł oraz jego ogólny zamysł, co pozwala uniknąć późniejszych nieporozumień. Każda realizacja wykonywana jest kompleksowo, obejmuje ona – stworzenie projektu, jego wizualizację, ale także gotowe stanowisko ekspozycyjne. Wszystkie etapy realizowane są przez Smart Designe Expo, jest to możliwe, ponieważ nasza firma poza architektami posiada również własny park maszynowy. Dzięki temu, że mamy własną lakiernię, okleiniarkę do krawędzi oraz doświadczonych elektryków i stolarzy wszystkie prace wykonujemy samodzielnie.


Projektant wnętrz Białystok

Wiemy, że stworzenie profesjonalnego stoiska wymaga sporo pracy i zaangażowania, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby sprostać postawionym celom. Rozumiemy, że aranżacja stoiska to tylko jedna z wielu czynności jakie muszą wykonać nasi Klienci, w związku z tym robimy wszystko, aby ich odciążyć. Zajmujemy się realizacją i na bieżąco kontrolujemy postęp wykonanych prac. Każde stoisko poza ogólną kompozycją składa się również z detali takich jak światło czy dobrze dopasowana grafika. Dlatego też w Smart Design Expo zajmujemy się tworzeniem banerów, podświetlanych grafik czy wydruków wielkoformatowych. Na zamówienie możemy również wyprodukować niezbędne meble oraz znaleźć odpowiednie lampy - zarówno te służące do oświetlenia głównego, dekoracyjne, jak i lightboxy czy kinkiety.


Projektowanie wnętrz w pełni dopasowanych do potrzeb

Dynamiczne zmiany na rynku sprawiają, że nieustannie śledzimy trendy, tak aby móc w pełni odpowiedzieć na potrzeby architektoniczne Klientów. W ten sposób jesteśmy w stanie sprawić, że stworzone stoisko będzie wyróżniać się na tle innych, a gotowa aranżacja przyciągnie potencjalnych Klientów.
Wyznacz trasę