Stoiska targowe w Frankfurcie

Frankfurt nam Menem to miasto w którym znajduje się jedna z największych na świecie przestrzeni wystawienniczych. Międzynarodowe Targi we Frankfurcie przyciągają każdego roku setki tysięcy wystawców i Gości z całego świata. Wśród ponad 70 targów organizowanych w ciągu roku we Frankfurcie największą popularnością cieszą się następujące wydarzenia:
  • Zellcheming-Expo Frankfurt, czyli Międzynarodowe Targi Przemysłu Celulozowo-Papierniczego
  • Creativeworld – Międzynarodowe Targi Hobby, Rzemiosła i Materiałów Artystycznych
  • Tendence – Międzynarodowe Targi Towarów Konsumpcyjnych
  • Proflight + Sound – Międzynarodowe Targi Technologii Audiowizualnych
Każde z tych wydarzenie rodzi ogromne emocje i wielkie możliwości dla firm z branży. Obecność na targach we Frankfurcie to okazja do zaprezentowania marki, poznania innych firm w branży, wymiany kontaktów i zdobycia nowych klientów z całego świata.


Stoiska targowe – Frankfurt

Prezentacja firmy na Międzynarodowych Targach we Frankfurcie musi być przemyślana w taki sposób, aby jak najlepiej zapisać się w świadomości Gości i innych firm z branży. Konstrukcja stoiska targowego musi być ciekawa i funkcjonalna, zgodna z normami technicznymi odnośnie architektury tymczasowej, a jednocześnie estetyczna i intrygująca jednocześnie. Nasze doświadczenie w projektowaniu stoisk targowych pozwala na zastosowanie najlepszych, sprawdzonych rozwiązań, które nie tylko przyciągną wzrok odbiorców, ale i w odpowiedni sposób wyeksponują logo firmy, markę oraz oferowany produkt. Nasze działania są kompleksowe – zależy nam na tym, aby stoisko tworzyło całość. Wszystkie elementy muszą się ze sobą komponować – począwszy od konstrukcji stoiska, a skończywszy na czcionce banerów reklamowych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Jeśli któraś z naszych realizacji szczególnie przypadła Państwu do gustu, może to być bazą do inspiracji odnośnie kolejnego projektu.
Wyznacz trasę