Stoiska targowe w Monachium

Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Niezależnie od oferty wystawcy, to wygląd stoiska targowego jest pierwszym elementem, który zachęca do zapoznania się z ofertą firmy. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu w tworzeniu architektury tymczasowej na całym świecie, Smart Design Expo to nieoceniona pomoc w budowaniu atrakcyjnej i przyciągającej zabudowy na targi w Monachium.
20190125 Drutex dodatkowe 2


Targi w Monachium – stoiska od projektu po realizację

Prezentacja firmy na międzynarodowych targach to duże wyzwanie logistyczne. Smart Design Expo oferuje całkowitą realizację stoiska targowego w Monachium, od koncepcji po produkcję i wykonanie. Zespół firmy składa się z projektantów, inżynierów, grafików, logistyków, a także stolarzy, elektryków, i innych fachowców, dzięki którym możliwa jest kompleksowa budowa ekspozycji, która oprócz oryginalnego designu wyróżnia się funkcjonalnością, oraz stabilnością i bezpieczeństwem konstrukcji.
1


Skuteczne stoiska na targi w Monachium

Stoisko targowe to nie tylko prezentacja oferty firmy, ale także ważny element komunikacji marketingowej. Jak zbudować stoisko na targi w Monachium, które przekazuje wartości marki? Podstawą jest proces projektowy, który w Smart Design Expo przebiega wieloetapowo. Dzięki dokładnej analizie i konsultacji z Klientem nasi specjaliści poznają wartości i mocne strony firmy, a następnie przekładają je na język wizualny. Zespół pracowników Smart Design Expo nie waha się przed sięganiem po nieszablonowe materiały i rozwiązania technologiczne. Realizowane przez firmę projekty to unikalne połączenia materiałów, faktur, świateł oraz zapachów, wzbogacone stołami multimedialnymi, VR, ekranami diodowymi i innymi efektami, zapewniającymi silne doznania wizualne. To właśnie tak powstają unikatowe stoiska targowe, które na długo zapadają w pamięć odwiedzającym. Smart Design Expo to gwarancja atrakcyjnej i skutecznej prezentacji firmy w nowoczesnym wydaniu, które z pewnością sprawdzi się na targach w Monachium.
Wyznacz trasę