Nowoczesne stoisko targowe

Dawniej estetyczna ekspozycja produktów podczas wydarzenia targowego wystarczyła, by przyciągnąć nowych klientów. Obecnie wystawcy prześcigają się w kreatywnych pomysłach na pozyskanie kolejnych kontrahentów i nawiązanie nowych relacji biznesowych. Nowoczesne stoisko targowe od 12 lat projektuje i realizuje Smart Design Expo. Znana na arenie międzynarodowej firma tworzy pomysłowe instalacje targowe w oparciu o potrzeby danej marki oraz założone przez nią cele.
hero Obszar roboczy 1 kopia 29 1


Nowoczesne stoisko targowe, czyli jakie?

Przemyślana, starannie wykonana aranżacja to wciąż skuteczny sposób na przyciągnięcie Klientów. Jeśli jednak stoisko nie stanowi dla nich źródła rozrywki, szybko skierują oni swoje kroki w inną stronę. Nowoczesne stoisko targowe uwzględnia wykorzystanie mediów najnowszej generacji, m.in. content video, mappingów, VR, dużych ekranów diodowych i dużo więcej. Skłaniają one odbiorców do interakcji, angażują ich i wywołują silne doznania. Dodatkowo, nowoczesne stoisko targowe umożliwia sensualne doświadczanie marki. Poprzez grę świateł, złudzenia optyczne czy wrażenie ruchu, uczestnik targów przenosi się do innego świata, co z pewnością na długo zapisze się w jego pamięci.
DSC 0998 male


Nowoczesne stoisko targowe, dopasowane do potrzeb marki

Pomysłowość w promocji marki idzie w parze ze zrozumieniem potrzeb Klienta. Smart Design Expo oferuje kreatywne rozwiązania, szyte na miarę danego wystawcy. Firma od lat uczestniczy w prestiżowych wydarzeniach targowych w całej Europie. Rezultat to światowy poziom projektowanych realizacji. Nowoczesne stoiska targowe Smart Design Expo wyróżniają się niestandardowym podejściem do architektury tymczasowej oraz dbałością o każdy detal. Dzięki przemyślanym i inspirującym instalacjom, więź między marką a jej odbiorcami ulega wzmocnieniu. Nowoczesne stoisko targowe to silne narzędzie, które wspiera rozwój marki. Warto je wykorzystać, by wzmocnić swoją pozycję na rynku. Smart Design Expo to gwarancja najwyższej jakości przestrzeni targowej, dostosowanej do potrzeb danej marki.
omnires WH2019 Obszar roboczy 1 kopia 2 1


Nowoczesne stoisko targowe – zakres usług

Nieustanny rozwój branży sprawia, że firmy prześcigają się w zabieganiu o Klientów i nie ma w tym nic dziwnego. Każdy z wystawców chce, żeby to z nim nawiązano współpracę, właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonej firmy, która pomoże stworzyć idealną przestrzeń reklamową.
balma WH2019 Obszar roboczy 1 kopia 4 1


Nowoczesne stoisko targowe – krok po kroku

Nasze usługi realizujemy zawsze z myślą o Klientach, właśnie dlatego każda współpraca składa się z kilku etapów. Takie rozwiązanie pozwala nam tworzyć realizacje zgodne z wizją zleceniodawcy. Zainteresowany Klient wypełnia brief składający się z kilku pytań, a my na jego podstawie poznajemy potrzeby oraz wizję nowoczesnego stoiska targowego, którą staramy się później odzwierciedlić. Warto pamiętać, że im bardziej szczegółowe informacje zostaną umieszczone w ankiecie, tym łatwiej nam będzie w pełni na nie odpowiedzieć. Zanim zabierzemy się za projektowanie musimy sprawdzić możliwości techniczne przestrzeni, którą mamy zagospodarować. W tym celu udajemy się na pomiary, niezbędne do dalszej pracy.
natpet1


Kreatywność - podstawowy czynnik sukcesu w tworzeniu nowoczesnego stoiska targowego

Doskonale wiemy, że nowoczesne stoisko targowe powinno nie tylko rzucać się w oczy, ale również zainteresować Klienta. Właśnie dlatego, zawsze zanim zaczniemy tworzyć projekt wspólnie szukamy pomysłów. Wybieramy kilka najlepszych i z nich tworzymy arcydzieło, które następnie dopracowujemy i przedstawiamy zleceniodawcy. Na prośbę Klienta nasza współpraca nie musi kończyć się na projekcie, chętnie zajmiemy się także jego realizacją. Nowoczesne stoisko targowe to przełom, który nastąpił kilka lat temu. Obecnie wystawienie produktów i rozdanie ulotek nie wystarczy, jeśli chcesz, żeby Twoja firma zdobyła popularność podczas targów ekspozycyjnych. Liczy się przede wszystkim unikalny pomysł oraz sama forma przekazu. Nasza firma w swoich realizacjach korzysta z nowoczesnych technologii takich jak content w formie wideo czy okulary VR pozwalające przenieść się odbiorcy do innego świata.
DSC 0434


Projekt, obok którego nie da się przejść obojętnie - nowoczesne stoiska targowe Smart Design Expo

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale wiemy, jak łączyć ze sobą poszczególne elementy, tak aby były ze sobą spójne i nie tworzyły chaosu. Zawsze bierzemy też pod uwagę rodzaj branży, w której działa dana firma, ponieważ to co dobre dla jednego Klienta, może w ogóle nie pasować do drugiego. Jako perfekcjoniści cenimy sobie porządek i dobrze zagospodarowaną przestrzeń. Nawet jeśli chcesz stworzyć małe, choć nowoczesne stoisko targowe nie oznacza to, że nie można podzielić go na strefy. Chętnie doradzamy naszym Klientom i zawsze stawiamy ich pomysły na pierwszym miejscu.
DSC 0552 scaled


Nowoczesne stoisko targowe – Twoja najlepsza wizytówka

Właściwie skonstruowane nowoczesne stoisko targowe wiele mówi o Twojej firmie. Duże targi i imprezy branżowe są najlepszą okazją do zaprezentowania profilu działalności przedsiębiorstwa. Jak zrobić to skutecznie, aby klienci nie zapomnieli o Twojej firmie? Rozwiązaniem będzie nowoczesne stoisko targowe, dzięki któremu staniesz się dobrze widoczny się na tle innych. Na targach stanowisk może być wiele, dlatego ważne jest wyróżnienie się z tłumu. Nowoczesne stoisko targowe umożliwia Ci wykorzystanie wielu nowoczesnych technologii oraz rozwiązań multimedialnych, które zatrzymają potencjalnych klientów na dłużej. Nasze projekty nastawione są na innowacyjność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej wyposażyć Twoje stanowisko. Możesz zdecydować się na wiele opcji, które zostaną zastosowane w trakcie realizacji projektu. W Smart Design Expo nie musisz wybierać między funkcjonalnością a estetyką – obie te cechy charakteryzują tworzone przez nas nowoczesne stoiska targowe.
4 1


Nowoczesne stoisko targowe zgodne z wizją firmy

Jakie powinno być idealne nowoczesne stoisko targowe? Najważniejszym zadaniem tego typu elementu jest właściwe przedstawienie Twojej firmy. Musi więc oddawać wszystko, co chciałbyś przekazać swoim potencjalnym klientom. Jak przenieść pomysły do realnego projektu? Wystarczy, że zastanowisz się na wizją prezentacji swojej firmy, którą przekażesz nam w trakcie przygotowywania planów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta. Do każdego projektu podchodzimy inaczej, poszukując jak najlepszej drogi realizacji.
Wyznacz trasę