Nowoczesne stoisko targowe

Dawniej estetyczna ekspozycja produktów podczas wydarzenia targowego wystarczyła, by przyciągnąć nowych klientów. Obecnie wystawcy prześcigają się w kreatywnych pomysłach na pozyskanie kolejnych kontrahentów i nawiązanie nowych relacji biznesowych. Nowoczesne stoiska targowe od 12 lat projektuje i realizuje Smart Design Expo. Znana na arenie międzynarodowej firma tworzy pomysłowe instalacje targowe w oparciu o potrzeby danej marki oraz założone przez nią cele.


Nowoczesne stoiska targowe, czyli jakie?

Przemyślana, starannie wykonana aranżacja to wciąż skuteczny sposób na przyciągnięcie Klientów. Jeśli jednak stoisko nie stanowi dla nich źródła rozrywki, szybko skierują oni swoje kroki w inną stronę. Nowoczesne stoiska targowe uwzględniają wykorzystanie mediów najnowszej generacji, m.in. content video, mappingów, VR, dużych ekranów diodowych i dużo więcej. Skłaniają one odbiorców do interakcji, angażują ich i wywołują silne doznania. Dodatkowo, nowoczesne stoiska targowe umożliwiają sensualne doświadczanie marki. Poprzez grę świateł, złudzenia optyczne czy wrażenie ruchu, uczestnik targów przenosi się do innego świata, co z pewnością na długo zapisze się w jego pamięci.


Nowoczesne stoiska targowe, dopasowane do potrzeb marki

Pomysłowość w promocji marki idzie w parze ze zrozumieniem potrzeb Klienta. Smart Design Expo oferuje kreatywne rozwiązania, szyte na miarę danego wystawcy. Firma od lat uczestniczy w prestiżowych wydarzeniach targowych w całej Europie. Rezultat to światowy poziom projektowanych realizacji. Nowoczesne stoiska targowe Smart Design Expo wyróżniają się niestandardowym podejściem do architektury tymczasowej oraz dbałością o każdy detal. Dzięki przemyślanym i inspirującym instalacjom, więź między marką a jej odbiorcami ulega wzmocnieniu. Nowoczesne stoiska targowe to silne narzędzie, które wspiera rozwój marki. Warto je wykorzystać, by wzmocnić swoją pozycję na rynku. Smart Design Expo to gwarancja najwyższej jakości przestrzeni targowej, dostosowanej do potrzeb danej marki.


Nowoczesne stoiska targowe – zakres usług

Nieustanny rozwój branży sprawia, że firmy prześcigają się w zabieganiu o Klientów i nie ma w tym nic dziwnego. Każdy z wystawców chce, żeby to z nim nawiązano współpracę, właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonej firmy, która pomoże stworzyć idealną przestrzeń reklamową.


Nowoczesne stoiska targowe – krok po kroku

Nasze usługi realizujemy zawsze z myślą o Klientach, właśnie dlatego każda współpraca składa się z kilku etapów. Takie rozwiązanie pozwala nam tworzyć realizacje zgodne z wizją zleceniodawcy. Zainteresowany Klient wypełnia brief składający się z kilku pytań, a my na jego podstawie poznajemy potrzeby oraz wizję, którą staramy się później odzwierciedlić. Warto pamiętać, że im bardziej szczegółowe informacje zostaną umieszczone w ankiecie, tym łatwiej nam będzie w pełni na nie odpowiedzieć. Zanim zabierzemy się za projektowanie musimy sprawdzić możliwości techniczne przestrzeni, którą mamy zagospodarować. W tym celu udajemy się na pomiary, niezbędne do dalszej pracy.


Kreatywność - podstawowy czynnik sukcesu

Doskonale wiemy, że nowoczesne stoisko targowe powinno nie tylko rzucać się w oczy, ale również zainteresować Klienta. Właśnie dlatego, zawsze zanim zaczniemy tworzyć projekt wspólnie szukamy pomysłów. Wybieramy kilka najlepszych i z nich tworzymy arcydzieło, które następnie dopracowujemy i przedstawiamy zleceniodawcy. Na prośbę Klienta nasza współpraca nie musi kończyć się na projekcie, chętnie zajmiemy się także jego realizacją. Nowoczesne stoiska targowe to przełom, który nastąpił kilka lat temu. Obecnie wystawienie produktów i rozdanie ulotek nie wystarczy, jeśli chcesz, żeby Twoja firma zdobyła popularność podczas targów ekspozycyjnych. Liczy się przede wszystkim unikalny pomysł oraz sama forma przekazu. Nasza firma w swoich realizacjach korzysta z nowoczesnych technologii takich jak content w formie wideo czy okulary VR pozwalające przenieść się odbiorcy do innego świata.
Stoisko targowe Drutex


Projekt, obok którego nie da się przejść obojętnie

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale wiemy, jak łączyć ze sobą poszczególne elementy, tak aby były ze sobą spójne i nie tworzyły chaosu. Zawsze bierzemy też pod uwagę rodzaj branży, w której działa dana firma, ponieważ to co dobre dla jednego Klienta, może w ogóle nie pasować do drugiego. Jako perfekcjoniści cenimy sobie porządek i dobrze zagospodarowaną przestrzeń. Nawet jeśli chcesz stworzyć małe stoisko targowe nie oznacza to, że nie można podzielić go na strefy. Chętnie doradzamy naszym Klientom i zawsze stawiamy ich pomysły na pierwszym miejscu.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę