Nowoczesne stoiska targowe

Dawniej estetyczna ekspozycja produktów podczas wydarzenia targowego wystarczyła, by przyciągnąć nowych klientów. Obecnie wystawcy prześcigają się w kreatywnych pomysłach na pozyskanie kolejnych kontrahentów i nawiązanie nowych relacji biznesowych. Nowoczesne stoiska targowe od 12 lat projektuje i realizuje Smart Design Expo. Znana na arenie międzynarodowej firma tworzy pomysłowe instalacje targowe w oparciu o potrzeby danej marki oraz założone przez nią cele.
landing


Nowoczesne stoiska targowe, czyli jakie?

Przemyślana, starannie wykonana aranżacja to wciąż skuteczny sposób na przyciągnięcie Klientów. Jeśli jednak stoisko nie stanowi dla nich źródła rozrywki, szybko skierują oni swoje kroki w inną stronę. Nowoczesne stoiska targowe uwzględniają wykorzystanie mediów najnowszej generacji, m.in. content video, mappingów, VR, dużych ekranów diodowych i dużo więcej. Skłaniają one odbiorców do interakcji, angażują ich i wywołują silne doznania. Dodatkowo, nowoczesne stoiska targowe umożliwiają sensualne doświadczanie marki. Poprzez grę świateł, złudzenia optyczne czy wrażenie ruchu, uczestnik targów przenosi się do innego świata, co z pewnością na długo zapisze się w jego pamięci.
landing


Nowoczesne stoiska targowe, dopasowane do potrzeb marki

Pomysłowość w promocji marki idzie w parze ze zrozumieniem potrzeb Klienta. Smart Design Expo oferuje kreatywne rozwiązania, szyte na miarę danego wystawcy. Firma od lat uczestniczy w prestiżowych wydarzeniach targowych w całej Europie. Rezultat to światowy poziom projektowanych realizacji. Nowoczesne stoiska targowe Smart Design Expo wyróżniają się niestandardowym podejściem do architektury tymczasowej oraz dbałością o każdy detal. Dzięki przemyślanym i inspirującym instalacjom, więź między marką a jej odbiorcami ulega wzmocnieniu. Nowoczesne stoiska targowe to silne narzędzie, które wspiera rozwój marki. Warto je wykorzystać, by wzmocnić swoją pozycję na rynku. Smart Design Expo to gwarancja najwyższej jakości przestrzeni targowej, dostosowanej do potrzeb danej marki.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę