Stoiska wystawowe

Czasy, gdy wystarczyło rozłożyć stół, a za nim powiesić plakat z logo firmy, na szczęście już dawno za nami. Nowoczesne targi branżowe to dziś ogromne pole do popisu dla firm, które pragną z jednej strony poszerzyć grono klientów, a z drugiej pokazać się konkurencji w jak najlepszym świetle. Stawianie na sprawdzone już metody wystawowe to droga do sukcesu długa i żmudna. Obecnie, aby zaistnieć w zbiorowej wyobraźni, należy decydować się na stoiska oryginalne, niespotykane, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia z zupełnie innych, niepowiązanych ze sobą branż.
Drutex Budma 2020 Obszar roboczy 1 1


Kreowanie przestrzeni wystawowej to swoista sztuka, która potrzebuje doświadczonych, ale i odważnych dyrygentów. Takich, którzy znakomicie wyczuwają potrzeby zarówno przedsiębiorców, jak i zainteresowanych nimi klientów. Sięgających po pomysły niesztampowe, obarczone marginesem ryzyka – takiego ryzyka, które się opłaca! Niestandardowe podejście do architektury targów może wiązać się z pewnymi obawami. Doskonale to rozumiemy! Ale rozumiemy także, w czym tkwi istota współczesnych targów: w wywoływaniu emocji.
omnires WH2019 Obszar roboczy 1 kopia 2 1


Stoisko wystawowe: emocje podniesione do potęgi

Pochwal się światu swoim sukcesem. Pokaż, jak wiele można dzięki Tobie osiągnąć. Nie bój się zrobić o krok więcej, zostawiając inne firmy w tyle. Wzbudzaj emocje, zaskakuj i prowokuj do zadawania pytań. Zaplanuj stoisko wystawowe tak, aby w rezultacie oglądać wyłącznie szczerze zachwycone twarze zwiedzających i zazdrosne spojrzenia konkurencji.
DSC3821


Nowoczesne stoisko targowe oddziałuje na emocje ze zdwojoną siłą. Wszystko opiera się na wzbudzeniu zainteresowania poprzez wysyłani bodźców wzrokowych, węchowych, dźwiękowych i dotykowych. Nastawieni na doświadczanie chętnie uczestniczymy w przeżywaniu produktu niż wyłącznie jego oglądaniu. Zwiedzający, który może zanurzyć się w zapachach i dźwiękach to potencjalny klient, który z przyjemnością odnajdzie Twoją markę tuż po zakończeniu targów. Możesz być tego pewny.
DSC 1368


Jak powinno wyglądać nowoczesne stoisko wystawowe?

Atrakcyjne konstrukcje oparte na aktualnych trendach to klucz to sukcesu. Jak powinno wyglądać stoisko targowe, które chce uchodzić za oryginalne, nowoczesne i przystępne? Wystarczy połączyć ze sobą pewne elementy tak, aby razem wpływały na percepcję zwiedzających i poprawiały ich samopoczucie. Elementami tymi są: design i emocje. Nowoczesne stoisko wystawowe to takie, które z jednej strony wykorzystuje najnowsze zdobycze designu, a z drugiej odwołuje się do odczuwania.
DSC 3105


Architektura stoiska wystawowego, oryginalna i przemyślana, to czynnik, który pozwoli przykuć wzrok zwiedzających. Zachęceni do podejścia mogą być jedynie dzięki unikatowym rozwiązaniom w tym zakresie. Optymalne wykorzystanie przestrzeni, wydzielanie stref obsługi klienta oraz skomplikowane konstrukcje to pierwsza połowa sukcesu.
1 1


Druga to oddziaływanie na emocje. Stosowanie takich rozwiązań, jak złudzenie optyczne czy aktywności sensoryczne nie tylko pobudzają wyobraźnię, ale dodatkowo wywołują zachwyt wśród zwiedzających. Próbowanie, testowanie, eksperymentowanie to obietnica doświadczania przyciągająca dziś zwiedzających bardziej niż kiedykolwiek! Jak już zostało wspomniane wcześniej - tradycyjne ulotki i plakaty, to narzędzia, które już dawno odeszły w zapomnienie. Obecnie wykorzystuje się nowoczesną technologię, która jest nie tylko funkcjonalna, ale również lepsza w odbiorze, a przy tym ekologiczna. Ekrany LED, interaktywne tablety oraz Ipady pozwalają potencjalnym Klientom jeszcze lepiej zgłębić się w ofertę, a co za tym idzie zwiększają szansę zakupu reklamowanego produktu lub skorzystanie z usług. Natomiast content wideo oraz VR pozwalają odbiorcom w pełni się zaangażować, dzięki czemu będą znacznie bardziej skuteczne niż analogowe formy przekazu. Jeśli do tej pory, Twoja firma miała problem z przyciągnięciem odbiorców, a Klienci zawsze odchodzili do konkurencji, to znak, że najwyższy czas na zmiany. Dołożymy wszelkich starań, aby zaprojektowany przez nas obiekt był atrakcyjny pod względem wizualnym, a jednocześnie w ciekawy sposób prezentował ofertę. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, a jednocześnie jesteśmy gotowi na wszelkie propozycje, chętnie wysłuchamy jaką Klient ma wizję i wzbogacimy ją o kilka własnych pomysłów. Wiemy, że wiele osób ma z tym problem, często nie widząc potrzeby podziału, dlatego zawsze w zanadrzu posiadamy kilka solidnych argumentów, które pokazują, że warto podzielić stoisko wystawowe. W zależności od tego jak duża jest przestrzeń do zagospodarowania możemy wyznaczyć dwie, trzy, a nawet cztery strefy. Ważne, żeby znalazło się wśród nich miejsce do rozrywki, która pozwoli bliżej poznać ofertę, a także oddzielna przestrzeń, w której można będzie dopełnić formalności, np. podpisać umowę o współpracy. Coraz częściej stoiska targowe wyposażane są także w miejsce do relaksu - leżaki, stoliki, kącik dziecięcy - z pewnością zostaną docenione przez Klientów i być może zachęcą ich do nawiązania współpracy. My doskonale o tym wiemy, dlatego chętnie stworzymy dla Ciebie stoisko wystawowe, które właśnie w taki sposób podziała na Twoich Klientów. Pomożemy również zadbać o oświetlenie, dzięki niemu wyeksponujemy najważniejsze części stoiska, jednocześnie tworząc miłą, ciepłą atmosferę, która zatrzyma odwiedzających na dłużej. Nowoczesne stoisko targowe to świetna inwestycja dla osób, które potrzebują zmian i chcą, aby ich firma zyskała nowy, pasujący do obecnych czasów wizerunek. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale wiemy, jak zaprojektować przestrzeń, tak aby była zgodna z koncepcją oraz wartościami danej firmy, a jednocześnie przyciągała potencjalnych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań do kontaktu.
Wyznacz trasę