Stalowe stoiska targowe

Oparte na stalowej konstrukcji, kreatywne instalacje to gwarancja sukcesu podczas targów. Smart Design Expo oferuje swoim Klientom stalowe stoiska targowe, stworzone w oparciu o niebanalny projekt. Dzięki zastosowaniu pomysłowych, inspirowanych nowoczesną technologią oraz aktualnymi trendami w marketingu wystawienniczym rozwiązań, firma cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko w kraju, ale też w całej Europie.
DSC4158


Stalowe stoiska targowe – nowoczesne i oryginalne

Stalowe elementy nadają stoisku nieco industrialny wygląd i stanowią efektowną podstawę kreatywnej aranżacji. Smart Design Expo wyróżnia się na rynku niestandardowym podejściem do architektury tymczasowej. Realizowane przez firmę stalowe stoiska targowe powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie na prestiżowych imprezach targowych oraz nieprzeciętną kreatywność. Dzięki zastosowaniu atrakcyjnych kompozycji kolorów, stylowego oświetlenia i unikatowej konstrukcji, stalowe stoiska targowe przyciągają odbiorców, wyróżniając się na tle konkurencji. Dostarczają one uczestnikom targów nie tylko silnych bodźców wizualnych, ale też pozwalają na doświadczanie marki w inny sposób. Wypełnienie przestrzeni zapachami, dźwiękami i odpowiednim światłem oddziałuje na emocjonalną sferę odbiorców, porusza ich i budzi przyjemne wspomnienia.
DSC00899


Stalowe stoiska targowe i nie tylko

Smart Design Expo dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań swoich Klientów, tworząc projekty w oparciu o ich wizje i ułatwiając realizację założonych celów. Firma podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie oraz kreatywnie. Stalowe stoiska targowe to tylko jedna z naszych propozycji. Oferujemy wyłącznie bezpieczne rozwiązania, które wpływają na percepcję odbiorców i skutecznie budują wartość marki w ich świadomości. Wysoki stopień digitalizacji stanowi dodatkową rozrywkę uczestników targów, angażuje ich i skłania do aktywności. Stalowe stoiska targowe opowiadają historię marki, wpływając na tworzenie się więzi między nią, a jej odbiorcami. Kreatywne, zaprojektowanie w oparciu o branding marki aranżacje to gwarancja skutecznej promocji wystawcy i jego oferty.
Wyznacz trasę