Stoiska targowe w Europie

Coraz więcej polskich firm planuje ekspansję za granicę. Największe rodzime marki podbijają imprezy targowe w Europie. Trzeba przyznać, że niektóre z nich tak szybko rosną w siłę, że imprezy krajowe są dla nich po prostu niewystarczające. Jeśli więc planujesz zaprezentować swoją ofertę na europejskich targach, zadbaj o to, abyś przyciągnął uwagę odwiedzających stoiskiem targowym. Odpowiedni wygląd stoiska targowego może zachęcić potencjalnych kontrahentów i klientów, a przy tym pozytywnie wpłynąć na wizerunek marki. Od lat wykonujemy stoiska targowe w Europie wyróżniające się oryginalnością i wysoką precyzją wykonania.
20180305 anwis web 3


Stoiska targowe Europa. Dlaczego warto z nami współpracować?

Nie tylko projektujemy, ale również produkujemy stoiska targowe w Europie. Na przestrzeni lat obsługiwaliśmy klientów promujących swoje oferty na wielu międzynarodowych wydarzeniach branżowych. Wyróżnia nas przede wszystkim zamiłowanie do innowacji i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Lubimy owocne rozmowy, dlatego chętnie dowiemy się, jakie są Twoje potrzeby, czego potrzebujesz i w jaki sposób chcesz zaprezentować swoją markę. Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami, zaczniemy się przygotowywać do wykonania projektu, a więc zbierzemy dane odnośnie przestrzeni, którą zajmie stoisko targowe, a także możliwości danego miejsca. Przeanalizujemy także rozwiązania stosowane na wydarzeniach z różnych branż. Następnie dzięki wspólnej dyskusji wybierzemy najbardziej odpowiednie rozwiązania i przystąpimy do wykonania projektu stoiska targowego, który otrzymasz w formie prezentacji. Będą w niej oczywiście uwzględnione wizualizacje, dlatego łatwo wyobrazisz sobie efekt końcowy naszych prac.
SDE Euroshop 2020 Obszar roboczy 1 kopia 4 1


Nowoczesne stoiska targowe – Europa

Podczas produkcji stoisk targowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały oraz wysokiej klasy sprzęt. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, który zawiera zaawansowane technologicznie maszyny CNC i inne urządzenia. Dzięki temu możemy wykonać naprawdę skomplikowane projekty. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach – grafice, stolarstwie, projektowaniu, elektryce i nie tylko. Tworzymy nowoczesne stoiska targowe (Europa), które nieraz uwzględniają użycie interaktywnych elementów, np. tabletów i ekranów. Wykorzystujemy też telewizory i efektowne oświetlenie. Możemy też dla Ciebie wykonać specjalne meble. Do obsługi Twojego zlecenia zostanie przypisane określone grono ekspertów, z którymi będziesz mógł się cały czas kontaktować. Wybierz nasze stoiska targowe (Europa)! Korzystając z naszej pomocy możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej klasy stoisko targowe, które na pewno pozwoli Ci się wyróżnić na danym wydarzeniu, niezależnie od branży.
Wyznacz trasę