Architekci i Projektanci wnętrz Konin – Projektowanie i Aranżacja wnętrz Konin

Prężnie rozwijający się rynek sprawia, że firmy chcąc wybić się na tle innych, muszą przyciągać do siebie Klientów. Dobrym miejscem na znalezienie kupców są oczywiście różnego rodzaju targi tematyczne, podczas których, w jednym miejscu można porozmawiać i nawiązać współprace. Smart Design Expo to firma, która zajmuje się projektowaniem wnętrz komercyjnych, prywatnych, showroomów, ale także stoisk - będących wizytówkami firm podczas tego typu eventów.


Architekt wnętrz Konin

Nasze usługi świadczymy kompleksowo, zawsze stawiając Klienta na pierwszym miejscu. Staramy się w pełni odpowiedzieć na jego wizje, mając na uwadze również ich funkcjonalność. Dysponujemy szerokim i różnorodnym portfolio, przedstawiającym gotowe realizacje, które mogą być doskonałym źródłem inspiracji dla osób, które jeszcze nie wiedzą jak dokładnie powinno wyglądać ich stoisko w przyszłości.


Projektowanie wnętrz - Konin

Doskonale wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby, dlatego też oferujemy szeroki zakres różnorodnych usług. W ich ramach możemy zaprojektować stoiska targowe, ale również wnętrza prywatne, komercyjne czy zaaranżować duże powierzchnie, tak aby stały się funkcjonalne. Każda wykonana przez naszych architektów wizualizacja składa się z kilku etapów. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że doskonale wiemy, jak działać, aby nasza praca była jak najbardziej efektywna.


Sprawdzony projektant wnętrz - Konin

Każda współpraca składa się z trzech lub czterech etapów, wszystko zależy od tego na co zdecyduje się Klient. Pierwszy z nich, to oczywiście spotkanie i omówienie pomysłów. Ten czas to także moment, w którym zainteresowany wypełnia brief, na podstawie którego później tworzymy wstępną wizualizację. Po otrzymaniu briefa przechodzimy do działania, nie zapominając przy tym o kwestiach technicznych. Oznacza to, że na etap drugi składają się przede wszystkim pomiary, konieczne jest też uwzględnienie możliwości danej przestrzeni i zestawienie ich z oczekiwaniami Klienta. Trzeci etap, to działania typowo kreatywne, które realizowane są przez naszych architektów na solidnej bazie. Znając wizję Klienta wzbogacamy ją dodatkowo własnymi pomysłami, które powstają podczas intensywnej burzy mózgów. Po upływie dwóch tygodni umawiamy się na spotkanie z Klientem, podczas którego przedstawiamy stworzoną przez nas propozycję w formie prezentacji. Właśnie wtedy szczegółowo opisujemy wizję naszych architektów, a Klienci mają szansę poznać wszystkich twórców danego projektu.


Aranżacja wnętrz na każdym etapie – Konin

Ostatni, czwarty etap, na który mogą zdecydować się korzystający z naszych usług Klienci to realizacja. Dzięki temu, że w Smart Design Expo poza architektami zatrudniamy także stolarzy, budowlańców, elektryków i monterów, jesteśmy w stanie nasze usługi świadczyć kompleksowo. Dysponujemy także własną lakiernią i malarnią proszkową, a także nowoczesną maszyną CNC. Z pomocą tych narzędzi, wszystkie prace wykonujemy szybko i sprawnie, w pełni odpowiadając na potrzeby Klientów decydujących się na realizację aranżacji.
Wyznacz trasę