Projektant i architekt wnętrz w Krakowie

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami naszego Klienta umieszczonymi w briefie (dostępny na naszej stronie internetowej), ruszamy z opracowywaniem aranżacji. Nasi architekci przygotowują projekt, który następnie przedstawiany jest w formie wizualizacji, a ta z kolei trafia już prosto do Klienta. Dzięki korzystaniu z innowacyjnych programów komputerowych, takich jak Photoshop, Autocad, Adobe Illustrator i Autodesk 3ds Max, wizualizacja aranżacji na podstawie zlecenia jest dopracowana nawet do najmniejszego detalu. Po otrzymaniu akceptacji przechodzimy do realizacji projektu. Zajmujemy się wnętrzami oraz architekturą tymczasową. Nasza kadra doświadczonych architektów zajmuje się nie tylko (nie)typowymi stoiskami targowymi i showroomami. Aranżujemy również lokale użytkowe i komercyjne – biura czy sklepy. Dobrze czujemy się również w wypadku obiektów prywatnych, domów i mieszkań. Wszystko wykonujemy sami - posiadamy nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu wszystkie projekty wnętrz realizujemy nie tylko bardzo szybko, ale i kompleksowo. Oprócz aranżacji pomieszczeń projektujemy meble, oświetlenie i pozostałe wyposażenie. Nasz zespół architektów lubi wyzwania i chętnie podejmuje się nawet zawiłych zleceń.


Projektant wnętrz - Kraków

Stolica małopolski, Kraków, to miasto tysiącletniej tradycji z olbrzymią ilością inspirujących zabytków, a zarazem nowoczesna europejska metropolia. Tak właśnie wyobrażamy sobie nasza ekscytującą współpracę z krakowskim Klientem - pełną kreatywnych i nowoczesnych projektów, z nutką tradycjonalizmu. Niemniej jednak jesteśmy otwarci na propozycje. Nasza pracownia architektoniczna dokłada wszelkich starań, by wszystkie projekty aranżacji wnętrz Smart Design Expo idealnie wpisywały się w oczekiwania naszych Klientów. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy wnętrzarskie, które po sprawdzeniu chętnie trafiają do naszych konceptów. Kilka z nich udostępnionych jest w portfolio firmy. Tam znajdują się nasze przykładowe realizacje - aranżacje prywatne i komercyjne, stoiska targowe oraz design na dużym metrażu.


Aranżacja wnętrz - Kraków

Na przestrzeni lat uczestniczyliśmy w wielu targach. Z uwagi na bogate doświadczenie w branży architektonicznej, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo złożonym procesem jest projektowanie wnętrz. Kraków jest jednym z miast, do których mieszkańców kierujemy nasze profesjonalne i w pełni kompleksowe usługi aranżacji. Chcąc odciążyć naszych Klientów, oprócz samego projektu bierzmy na siebie także inne prace związane z kompleksową realizacją zamówienia. Podejmujemy się zarówno małych, jak i większych zleceń. Mamy doświadczenie w pracy z Klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. Chętnie rozpoczniemy współpracę z krakowskimi Inwestorami. Pomimo że ofertę Smart Design Expo kierujemy między innymi do wszystkich zainteresowanych z Krakowa, mamy także bogate doświadczenie we współpracy międzynarodowej. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług architektonicznych i zapraszamy do kontaktu.
Wyznacz trasę