Stoiska targowe w Barcelonie

Niezwykle trudno wyróżnić się na arenie międzynarodowej, a uczestnictwo w targach w Barcelonie, gdzie odbywają się największe targi technologiczne (Mobile World Congress), to szczególne wyzwanie. Smart Design Expo, firma z 12-letnim doświadczeniem w kreowaniu zabudowy targowej, to ekspert w dziedzinie tworzenia wyróżniających się stoisk targowych. Niestandardowe, bazujące na najnowszych trendach stoiska targowe autorstwa naszych specjalistów efektownie zaprezentują Twoją markę na targach w Barcelonie.
DSC 0998 male


Indywidualne stoiska na targach w Barcelonie

Każda marka potrzebuje odpowiedniej oprawy. Specjaliści Smart Design Expo indywidualnie podchodzą do każdego klienta, dzięki czemu zrealizowane przez firmę stoiska targowe w pełni odzwierciedlają wartości wystawcy. Gra świateł, zapachów i nietuzinkowe połączenia kolorów w połączeniu z nowoczesnymi dodatkami, takimi jak ekrany LED, tablety, projektory, systemy dźwiękowe czy kioski multimedialne tworzą stoiska targowe, które przykują uwagę klientów targów w Barcelonie, pozostawiając unikalne wrażenia. Stworzona przez Smart Design Expo oryginalna zabudowa podkreśli charakter firmy, wizualna aranżacja pobudzi zmysły odbiorców, a zastosowanie nowoczesnych, innowacyjnych elementów wyróżni stoisko targowe wśród innych.
MWC 2019 ENEA


Funkcjonalne stoiska targowe w Barcelonie

Stoiska targowe Smart Design Expo to nie tylko nowoczesne, designerskie aranżacje, ale także gwarancja wysokiej jakości zabudowy wystawienniczej. Szerokie spectrum używanych materiałów, od szkła, miedzi czy drewna, aż po zabudowę złoconą, konstrukcje ażurowe i inne, pozwala na stworzenie unikalnego i funkcjonalnego stoiska na targach w Barcelonie. Kreatywne podejście do projektowania powoduje, że bez względu na lokalizację, zabudowa odznaczać się będzie nie tylko wysoką estetyką, ale także umożliwi wygodną komunikacje z kontrahentami i klientami. Specjaliści Smart Design Expo to doświadczeni fachowcy, którzy nie zawahają użyć się niebanalnych i innowacyjnych środków, aby spełnić potrzeby Twojej firmy i jej klientów.
Wyznacz trasę