Smart Design Expo - A'design Award 20022

Smart Design Expo – srebrna nagroda A’design Award 2022

Marmite - srebrna nagroda w kategorii Interior Space and Exhibition Design.
prize
Polskie marki coraz częściej trafiają do grona światowych odbiorców. Przemyślany design, jakość oraz funkcjonalność stawiają poprzeczkę wysoko. Jednym z najlepszych przykładów jest marka Marmite, która już po raz piąty zaprezentowała się na targach KBIS 2022 w USA przyciągając tłumy zwiedzających.
prize
Sama idea stoiska Marmite nawiązuje do technologii Mineral Composite – materiału, stanowiącego połączenie dolomitu i elastycznej żywicy, z którego powstają produkty marki. Imponującą bryłę stoiska przekuliśmy w metamorfozę tych monumentalnych złóż, pokazując jak powstała miliony lat temu skała, zmienia się i ewoluuje na naszych oczach, tworząc funkcjonalny produkt, którego można używać na co dzień.
prize
Stoisko musiało spełniać ważny warunek – jednocześnie spajać i rozróżniać dwie marki. To pierwsze udało się osiągnąć dzięki umiejętnemu połączeniu geometrycznych form architektury obu części stoiska, rozróżnienie zaś zapewniło wykorzystanie dwóch kontrastowych palet kolorów, dopasowanych do stylistyki obu brandów.
prize
Geometria kształtów wprowadza nas w odrealniony, futurystyczny świat. Ten zabieg ma na celu oderwać zwiedzających od rzeczywistości i pozwolić skupić się w pełni na prezentowanym produkcie
prize
Tak zaprojektowana architektura stoiska budzi w zwiedzających, wystawcach i organizatorach targów zaufanie, a także zachęca do kontaktu z ekspozycją. Od początku wierzymy, że to, co spotka nas w środku – nie zawiedzie.
prize
"Tegoroczne stoisko KBIS idealnie wpasowuje się w naszą stylistykę. Wyraziste linie, ale jednocześnie subtelne kształty całej aranżacji podkreślają design i piękno naszych produktów. Taka zabudowa inspiruje odwiedzających nas na targach gości, tworząc neutralne i eleganckie wnętrze" – mówi Marcin Sędziak, marketing director w Marmite.
TREND.
office

TREND.OFFICE 2021

Poznaj trendy w projektowaniu biur na rok 2021 według
Smart Design Expo. 

To wydanie kierujemy do wszystkich tych, którzy interesuja się
najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni biura oraz do osób,
które planują zmienić swoje biuro lub stworzyć showroom.

Wyznacz trasę