Marmite

ISH 2019
Frankfurt

01 Projekt

ISH największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych.Producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych prezentują nowatorskie rozwiązania i najnowszy design.

Wystawca: Marmite to czołowy europejski producent umywalek, brodzików i wanien wykonanych z materiału Mineral Composite. Firma łączy naturalne materiały mineralne, zaawansowaną technologię i opracowuje dalsze innowacje w zakresie wykorzystania Mineral Composite.

Projektant: Marzena Michalska

Project Manager: Dorota Czarska

Wielkość stoiska: 190 m²

02 Wyzwanie

Współpracujemy z firmą Marmite od 6 lat projektując stoiska na kilkunastu imprezach rocznie na całym świecie. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że są jednym z wystawców, który bardzo świadomie podchodzi do wystawiania się na targach przywiązując wagę do najmniejszych detali. To pozwala im wyróżnić się projektem stoiska. Marmite poprosiło nas o stworzenie zupełnie odmiennego konceptu stoiska przedstawiającego markę w intrygujący i inspirujący sposób. Motyw przewodni stoiska? „Jaskinia Dolimitu”. Brzmi tajemniczo? Wszystko zaczyna się od idei.

03 Realizacja

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia – nie inaczej jest na targach. Zwiedzający postrzegają nasze stoisko w zależności od tego jak bardzo wyróżnia się na tle targowej hali i konkurencji. Główną ideą projektu było stworzenie stoiska nawiązującego do jaskini dolomitu. Do osiągnięcia tego efektu użyliśmy jednego materiału: wszystkie ściany, podłogi, sufit, lady i podesty zostały w całości zrobione z laminatu imitującego kamień.
Jest to rozwiązanie dość rzadko spotykane na targach – stosując niesztampowe rozwiązania projektowe marka ma większe szanse na wyróżnienie, co wśród ogromnej liczby wystawców jest nie bez znaczenia. Dopełnieniem minimalistycznego designu stoiska były delikatne i stylowe aranżacje takie jak: kompozycje nawiązujące do stalaktytów – wąskie wiszące lampy oraz kamienie dolomitu, na których ułożyliśmy produkty klienta.

Marmite

Frankfurt ISH 2019 190 m²

Marmite

Frankfurt ISH 2019 190 m²

Marmite

Frankfurt ISH 2019 190 m²

Marmite

Frankfurt ISH 2019 190 m²

Marmite

Frankfurt ISH 2019 190 m²

Marmite

Frankfurt ISH 2019 190 m²

Marmite

Frankfurt ISH 2019 190 m²

Marmite

Frankfurt ISH 2019 190 m²

TREND.
expo

Jak przygotować się do targów? Jak stworzyć przyciągające wzrok stoisko targowe?
Kiedy rozpocząć przygotowania do targów? Co jest modne w wystawiennictwie targowym?
Zbieramy porady, wskazówki oraz dzielimy się zidentyfikowanymi przez nas trendami.

ul. Szparagowa 12
62-081 Wysogotowo
Przeźmierowo, POLSKA

Wyznacz trasę