PESA

TRAKO 2023

01 Projekt

Klient: PESA
show: TRAKO 2023
wielkość: 250 m2
projekt i realizacja: Smart Design...

Klient: PESA
show: TRAKO 2023
wielkość: 250 m2
projekt i realizacja: Smart Design Expo

przeczytaj więcej zwin

02 Koncept

Stworzenie projektu stoiska targowego opartego na dwupoziomowych konstrukcjach, spowodowało znaczące zwiększenie powierzchni wystawienniczej. Ta strategia umożliwiła lepsze zaprezentowanie produktów i usług firmy oraz przyciągnięcie większej liczby potencjalnych...

Stworzenie projektu stoiska targowego opartego na dwupoziomowych konstrukcjach, spowodowało znaczące zwiększenie powierzchni wystawienniczej. Ta strategia umożliwiła lepsze zaprezentowanie produktów i usług firmy oraz przyciągnięcie większej liczby potencjalnych klientów.

przeczytaj więcej zwin

03 Detal

Stoisko PESA Bydgoszcz S.A. zostało przez nas zaprojektowane z dbałością o detale. Wykorzystaliśmy podstawowe elementy, takie jak cegła i stal, które nadają stoisku surowy i przemysłowy charakter, typowy dla nowoczesnych stoisk targowych. Jednak to tunel, tworzący wizualną oś z zieloną...

Stoisko PESA Bydgoszcz S.A. zostało przez nas zaprojektowane z dbałością o detale. Wykorzystaliśmy podstawowe elementy, takie jak cegła i stal, które nadają stoisku surowy i przemysłowy charakter, typowy dla nowoczesnych stoisk targowych. Jednak to tunel, tworzący wizualną oś z zieloną ścianą na końcu, przyciąga najwięcej uwagi. Ten element stanowi nie tylko atrakcyjny punkt centralny stoiska, ale także symbolizuje zrównoważone podejście firmy do biznesu.

przeczytaj więcej zwin

PESA

TRAKO 2023 250 SQM

PESA

TRAKO 2023 250 SQM

PESA

TRAKO 2023 250 SQM

PESA

TRAKO 2023 250 SQM

TREND.
expo

TREND.Expo2 – od projektu po sukces targowy

Jak zaprezentować się w najlepszy sposób na targach?
Smart Design Expo. 

Przygotuj się z nami do targów i poznaj bliżej najważniejsze na świecie rynki targowe, żeby osiągnąć cele biznesowe marki.

Wyznacz trasę